Система відеоспостереження для тепличного господарства

 Система відеоспостереження для теплиць застосовується для контролю та обліку у тепличному господарстві.

Тепличне господарство м. Орджонікідзе - монтаж системи відеоспостереження

Загальний облік продукції у теплиці пов’язаний із деякою складністю. Для контролю дій співробітників, робочих процесів та операцій застосовується система відеоспостереження. За допомогою відеокамер контролюються переміщення співробітників у теплиці, збір продукції, зважування. Також відео камерами контролюється територія біля теплиці — периметр та автостоянка.

Камери відеоспостереження у теплиці підключаються до відеореєстратора — це найбільш дешеве, надійне та ефективне рішення. Крім контролю на місці, відеореєстратор дозволяє вести віддалене відеоспостереження та переглядати архів.

Вентиляція, обігрів та водопостачання теплиці — для управління, контролю та обліку застосовується система диспетчеризації та моніторингу. До системи диспетчеризації та моніторингу підключаються різні датчики та лічильники. Контролери системи дозволяють збирати дані та керувати виконавчими механізмами — вентиляторами, приводами жалюзі, насосами поливу. Вентиляція та температурний режим вибираються та підтримуються оптимальними окремо у залежності від культур, що вирощуються.

Організувати облік у теплицях можна, використовуючи спеціально розроблену систему автоматизації.

Облік у теплицях

Для бирок та етикеток необхідні спеціальні матеріали, які витримують умови підвищеної вологості та хімічну обробку (полив, добрива).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA