Система відеоспостереження для сільськогосподарського підприємства

Система відеоспостереження для сільськогосподарського підприємства. Замовник — ТОВ «Франко-термінал» (Дніпро)

Вишевичі Агротехніка підрозділ компанії Франко-Термінал

Для досягнення поставлених  замовником цілей — контроль за територією та охорона об'єкта — було змонтовано 14 відеокамер Samsung SDC-415PD, прокладено 3000 м кабелю, спроектовані та встановлені базовий відеосервер та клієнтське робоче місце.

Головною складовою комплексу є апаратно-програмна система «Відео-IQ7» виробництва компанії ITV.

У встановленій конфігурації система відеоспостереження «Відео-IQ7» розрахована на 14 відеокамер зі швидкістю захоплення 4 кадр/сек, що дозволяє контролювати ситуацію з дискретністю 250 мс. Фактично це більш ніж достатньо для контролю за пересуванням автотранспорту по території підприємства, у цехах та на в'їзді. При цьому, система дає змогу створити значний архів по глибини та інформативності.

Система «Відео-IQ7» має високу роздільну здатність відеопідсистеми (704х576) та алгоритм стиску відеокадрів з мінімальними втратами якості MotionWavlet. На відміну від більшості інших систем, де як основа відеозахоплення використовується давно морально застарілий чіп BT-878 серії Fusion, розроблений у кінці 90-х років корпорацією Conexant, система відеоспостереження «Відео-IQ7» базується на абсолютно іншому чіпі компанії Philips — одного із провідних лідерів телевізійного ринку. Для забезпечення віддаленого контролю з Дніпропетровського офісу встановлений модуль зв'язку через Інтернет.

Для отримання якісної відеоінформації, контролю руху по території підприємства, споруд на об'єкті, а також для спостереження за прилеглою територією та виробничими цехами були встановлені відеокамери Samsung SDC-415PD.

Samsung SDC-415PD

Вибір камер для спостереження зумовлений високою світлочутливістю в 0,002 люкс та дуже високою роздільною здатністю 530 твл, а головне — відмінною якістю камер серії SDC від Samsung. Висока світлочутливість дуже важлива в умовах сутінків та відсутності підсвічування у нічний час доби.

Відеокамери укомплектовані об'єктивами серії SLA компанії Samsung, які виконані із застосуванням передових технологій: IR-фільтрів та корегувальних фільтрів. Об'єктиви Samsung серії SLA вирішують проблему зниження різкості зображення при зміні умов освітлення. Для виготовлення інфрачервоних лінз цих об'єктивів використовуються спеціальні композитні матеріали, що виключає ймовірність запотівання оптики при різких перепадах температури. Вбудований коригувальний фільтр зі змінною по діаметру щільністю мінімізує зниження роздільної здатності зображення у темряві.

Роботи були виконані згідно із затвердженим графіком та з урахуванням побажань замовника.

Про замовника

Основний вид діяльності компанії ТОВ «Франко-термінал» — заготівля, зберігання, передпродажна підготовка (миття, чищення, сортування, фасування, пакування), подальша реалізація та транспортування овочів, фруктів та ягід. Детальну інформацію про компанію та її продукцію ви знайдете на сайті: www.franko-terminal.com.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA