Система відеоспостереження для митних складів

Фахівці компанії «Восток» провели монтаж та пусконалагоджувальні роботи системи відеоспостереження на митних складах тимчасового зберігання (СТЗ) підприємства «Айсберг» (Дніпро, Україна) 6 червня 2008 року.

Система відеоспостереження для складу

Система відеоспостереження встановлювалася відповідно до Положення про склади тимчасового зберігання, затвердженого наказом Державної митної служби України №674 від 07.10.03 (лист№11/1-9/3881-ЕП «Про посилення контролю діяльності митних ліцензійних складів та складів тимчасового зберігання»). Тому наша компанія врахувала вимоги до обладнання, зокрема до стаціонарних систем відеоспостереження, які давали б можливість зберігати інформацію, одержану під час складування товарів на СТЗ, а також під час їх відвантажування зі складу.

Для забезпечення технічних вимог, що пред'являються до обладнання відеоспостереження, було вибрано обладнання компанії Samsung Techwin.

Як реєстратори відеоінформації були використані відеорєестратори Samsung Techwin SVR-440. Ця модель при незначній вартості забезпечує 100% відповідність усім вимогам, які ставляться Митною службою України. Проблема невеликого обсягу штатного HDD (160 Мб) була розв’язана шляхом встановлення контролера SATA та жорсткого диска обсягом 1 Тб. Щоб забезпечити чітке зображення незалежно від пори року, часу доби та умов освітлення, були встановлені відеокамери Samsung Techwin SDC-415PD, поміщені у гермокожухи. Ці камери відмінно працюють, коли змінюється освітлення, а також компенсують засвічення.

Про замовника

ЧП «Айсберг» працює на ринку з грудня 1996 року. Основним напрямом діяльності підприємства є перероблення риби та морепродуктів, торгівля свіжомороженою рибою та продукцією власного виробництва. 

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA