Верхньодніпровський ливарно-механічний завод

ПАТ «Верхньодніпровський ливарно-механічний завод» є найбільшим вітчизняним виробником трубопровідної, запороно-регулюючої арматури та з'єднувальних частин до трубопроводів.

У даний час на підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, здатні освоїти за короткий час виробництво нових видів продукції. У непростих ринкових умовах підприємство постійно нарощує обсяги виробництва, проводить реконструкцію виробничих цехів, розширює номенклатуру вироблених виробів. Крім цеху кольорового лиття, на заводі працює цех чавунного лиття із застосуванням передової технології (по моделях, що газифікуються), що дозволяє проводити чавунне лиття високої точності та складної конфігурації, а також інструментальний та механічний цехи. Заводські фахівці постійно працюють над поліпшенням якості виробів, що випускаються, та зниженням собівартості.

Підприємство випускає наступні види продукції:

Компанія «Восток» поставляє для заводу ваги платформні для виробництва, комутатори для офісів, витратні матеріали (етикетки та ріббони) для друку маркувальних етикеток. До того ж, сервісний центр нашої компанії займається заміною термоголовок та обслуговуванням принтерів етикеток.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA