Причини поганого друку на етикетках

Ви купили принтер етикеток та друкуєте етикетки самі? Начебто, все добре — й етикетки та ріббони, а надруковані етикетки виходять низької якості. У чому ж справа? Причин поганого друку етикеток багато. Наведемо основні з них.

Забруднилася друкувальна головка. Пил від етикеток та ріббону потрапляє на друкувальну термоголовку та пристає до неї. Усунути цю проблему можна шляхом очищення головки.

Етикетка низької якості. Термоетикетки відрізняються за якістю матеріалу. Вибирати термоетикетки до принтера слід відповідально. З вигляду однакові етикетки можуть бути різні за якістю.

Друк на етикетці

На фото показані надруковані термоетикетки з різною якістю матеріалу.

Термоетикетка низької якостіТермоетикетка відмінної якості

Друк здійснювався на одному й тому ж принтері (Godex G500) та на термоетикетках з однаковим терміном зберігання.

Встановлена низька температура друкувальної голівки. Нечіткий друк може бути у результаті налаштування низької температури друкувальної головки. Змініть температуру термоголовки у налаштуваннях — і друк буде більш контрастним та чітким.

Налаштування яскравості друку

Пошкоджена термоголовка.

Заміна термоголовки

Причиною білих смуг при друкуванні етикеток найчастіше буває пошкоджена друкувальна голова.

Термоголовка вимагає заміни

Подряпини та відколи на ній не виправити, необхідно замінити головку на нову.

Друкувальна головка, як правило, максимально чутливий компонент принтера етикеток. Щоб уникнути проблем, викладених вище, необхідно систематично чистити друкувальну голівку. У 50% випадків заміну термоголови доводиться здійснювати через неправильне її використання. Чищення друкувальної головки з періодичним інтервалом часу може значно продовжити термін експлуатації друкувальної головки. За загальноприйнятими правилами, друкувальну голівку необхідно чистити щоразу, коли змінюється ріббон.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA