Вибір термоетикетки

Купуючи етикетки для термопринтера та ваг з друком чеків, ми навіть не замислюємося про те, який вплив робить якість етикетки на кінцевий результат друку.

Термоетикетка

Якість етикеток має колосальний вплив на термін служби термоголовки термопринтерів і ваг з друком.

Основні критерії визначення якості термоетикетки

1. Поверхня етикетки повинна бути рівною та гладкою, без зморшок або хвиль.

Якісна термоетикетка

Якщо в рулоні термоетикетки хвилі, це свідчить про те, що він зберігався у вологому приміщенні, та етикетка наповнилася вологою.

Результат неправильного зберігання етикетки

Термоетикетки рекомендується зберігати у сухих приміщеннях.

2. При зберіганні термоетикетки слід враховувати термін її зберігання. Рекомендований термін зберігання термоетикетки — не більше 1 року.

Етикетка з різним терміном зберігання

Друк на термоетикетці з різною тривалістю зберігання. Чим довше зберігатиметься термоетикетка, тим гірше буде на ній якість друку.

3. Термоетикетка не повинна бути у паперовому пилу або лушпинні. Всі забруднення з етикетки потрапляють на термоголовку, скорочуючи таким чином термін її експлуатації.

4. При візуальному огляді слід звернути увагу на розташування етикетки на підкладці. Відстань (зазор) між етикетками має бути однаковий (приблизно 3 мм між етикетками). Зрушення етикетки на підкладці можуть призвести до її заминання, залипання та зміщення поля під час друку.

Для друку на термопринтері та чекодрукуючих вагах використовують також етикетку з препринтом. Ресурс термоголови безпосередньо залежить від якості попереднього друку. Якщо використовувати етикетку з неякісним препринтом, то термоголовку доведеться міняти у три рази частіше. Низька якість чорнила препринту веде до того, що під впливом високої температури термоголовки фарба легко відділяється від етикетки та залишається на термоголовці принтера або ваг з друком.

Перевірити якість попереднього друку можна простим способом. Відокремте одну етикетку з препринтом та наклейте її липкою стороною на наступну етикетку.

Етикетка з препринтом

Якщо після відривання етикетки на липкій стороні залишилася фарба від попереднього друку, то якість препринту невисока.

Якісний препринт

Не дуже якісний препринт

Якщо ви будете враховувати всі ці фактори, то продуктивність і термін служби вашого обладнання буде більш тривалим, ніж при використанні дешевої та неякісної термоетикетки.

Купити термоетикетки >>>

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA