Microinvest для автоматизації бізнесу

Компанія Microinvest — болгарський розробник програмних рішень для автоматизації підприємств.

Microinvest — це програмні продукти для автоматизації підприємств торгівлі та громадського харчування, розважальної індустрії та ресторанного бізнесу. Програмні рішення Microinvest дозволяють об'єднувати торгові об'єкти у єдину мережу, з роботою у реальному часі у режимі копіювання даних. При цьому, рішення Microinvest виправдовують своє використання — як у невеликих бутиках, так і у мережах супермаркетів з колосальним навантаженням та великою кількістю робочих місць, все залежить від індивідуальних навантажень.

Програмне забезпечення Microinvest достатньо просто встановити та налаштувати. Можуть використовуватися 5 типів баз даних — Access, MSDE, MySQL, MS SQL та Oracle, вони гарантують високу надійність та швидкість роботи. Microinvest підтримує широкий спектр торгового обладнання: ваги, сканери штрих-коду, касові апарати, фіскальні реєстратори, POS-термінали, ПК, термінали збору даних, дисплеї покупця та ін. Програмне забезпечення Microinvest сумісно з програмними продуктами 1С, що дозволяє робити вільний імпорт/експорт даних через MS Excel. Microinvest пропонує програмне забезпечення для автоматизації торгівлі та ресторанів, яке відрізняється потужним функціоналом, простотою встановлення, налаштуванням та вигідною, для продуктів такого класу, ціною.

Продукти MicroinvestMicroinvest на POS-терміналі

1. Microinvest Склад Pro Light. Пакет програм для введення продажів у торговому об'єкті. Оптимізований для роботи зі штрих-кодами, підтримує дисплей покупця, касовий апарат та пряме керування принтерами.

2. Галузеве рішення Microinvest Склад Pro — система автоматизації ресторанів, магазинів, складів та мережевих роздрібних структур.

3. Microinvest Склад Pro Mobile. Призначений для роботи на пристроях з операційною системою Windows Mobile 2003 та з усіма наступними версіями. Microinvest Склад Pro Mobile використовуються для мобільної торгівлі, переобліку на великих об'єктах, а також і як переносний «особистий» термінал для продажу, замовлень та перевірок залишків у самому офісі. Підтримуються усі сучасні технології бездротових рішень з віддаленим сервером, що робить можливим вибір відповідної схеми роботи для кожного окремого клієнта.

4. Microinvest Більярд Prо. Завдяки цій програмі можна вмикати та вимикати освітлення більярдних столів. Система рахує прибутки, стежить за знижками та автоматизує роботу персоналу. Контролер дає можливість керувати 8-ма окремими столами. Компанія Microinvest розробила систему керування цільною діяльністю у більярд-клубах, фітнес-залах.

5. Microinvest Nutrition Calculator – це програма, що використовується для друку калькуляційних та технологічних карт рецептів, створених у Microinvest Склад Pro.

6. Microinvest Barcode Printer Pro — програма нового покоління, призначений для створення та друку етикеток зі штрих-кодом, що працює як на стандартних лазерних та струменевих принтерах, так і на спеціалізованих термопринтерах етикеток.

7. Microinvest СyberCafe — це продукт, орієнтований на установи громадського харчування, бари, ресторани, які бажають пропонувати інноваційне, швидке інтерактивне та, головне, виключно цікаве обслуговування своїм клієнтам.

8. Microinvest GPS Tracker є програмою, що створена з використанням новітніх технологій. Вона дає можливість візуалізувати та докладно вислідити переміщення кожного з операторів.

9. Microinvest MINI CD — завантаження програмних продуктів з демонстраційними даними для ознайомлення. Встановлення проходить у декілька етапів: встановлюється самі програмні продукти, демонстраційні бази даних та допоміжні матеріали — зображення продукції, список контрагентів у режимі ресторану. До бази даних внесена інформація з операціями, що найбільш часто використовуються, що дозволяє побачити роботу продукту у реальних умовах роботи у повній мірі.

10. Microinvest Order Assistant — програма, що оптимізує роботу повара у ресторані при виконанні замовлень. Важливим додатком цього модуля є візуалізація системи надходження та виконання замовлення, отриманого від офіціанта.

11. Microinvest Архіватор Pro — автоматична система архівації для роботи з серверами.

12. Microinvest інтернет-магазин. Електрона комерція стає все більш популярною у населення, а наявність інтернет-магазина для багатьох підприємств є потужною конкурентною перевагою. Електронний майданчик у значній мірі розширює ринок збуту відносно стаціонарного торгового об'єкту та є новим його каналом. Електронний магазин з'єднаний з обліково-звітним програмним забезпеченням Microinvest та у максимальному ступені автоматизує бізнес-процеси.

13. Microinvest Коктейль Mobile — рішення для автоматизації та прискорення діяльності. Використання системи сильно підвищує ефективність офіціантів у закладі та скорочує час між прийняттям замовлення та початком його приготування. Коли запроваджують систему, установа обладнується Wi-Fi сигналом та замовлення, прийняті офіціантами, оформлюються у реальному часі через Wi-Fi мережу.

14. Web інтерфейс Microinvest Склад Pro Web це централізований модуль для керування залишками на складі фірми. Через вказану Web-адресу ваші клієнти можуть виконувати операції прямо у базі даних вашої фірми.

15. Microinvest Склад Pro та 1С. Модуль для зв'язку між Microinvest та 1С Бухгалтерією версії 8.

Фахівці компанії «Восток» допоможуть правильно підібрати систему, що відповідає вашим потребам, проведуть налаштування та запуск системи. Також допоможуть обрати оптимальну модель обладнання. Встановлення та використання якого дозволить налагодити ваш бізнес.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA