Етикетка In-mould

In-mold labelling (у прес-формі) — це технологія виготовлення контейнерів та одночасне їх маркування етикетками. Лиття ящиків відбувається під тиском та за допомогою роботів етикетки поміщаються в чітко вказане місце. Етикетка розміщується на поверхню полімерної тари безпосередньо у процесі її виготовлення. Тара та етикетка взаємно вплавляються один в одного. У кінцевому результаті етикетка та контейнер утворюють єдиний цілий виріб.

In-mold

Такі ящики виправдовують своє використання на м’ясокомбінатах, хлібозаводах та в інших сферах, де необхідна ідентифікація та зносостійке маркування тари. Головна перевага такої етикетки перед самоклеючою — стійкість зображення, відсутність нерівностей та країв. Полімерні ящики з in-mould етикетками застосовуються у харчовій, хімічній та машинобудівній промисловості.

In-Mould этикетка

Переваги застосування In-Mould етикеток

  1. Етикетка та тара/контейнер/ящик — єдине ціле.
  2. Маркування ящиків поєднано з процесом їх виготовлення.
  3. Термін служби таких етикеток дорівнює терміну служби самого ящика.
  4. In-Mould етикетки мають підвищену стійкість до зовнішніх механічних, температурних та хімічних впливів.
  5. За допомогою такої промаркованої тари легше й швидше налагодити та автоматизувати оперативний облік готової продукції та оборотної тари.
  6. Можна використовувати не тільки чорно-білі, але й повнокольорові етикетки
  7. І як бонусом можна вважати, що відбувається захист від підробок, бо IML-технологією володіють, як правило, досить великі виробники ящиків, які не братимуть участі у піратському виробництві.

У розвинених країнах вплавлені етикетки дуже популярні. У кожному супермаркеті вусі пластикові ящики мають таку In-Mould етикетку.

In-mold labelling

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA