Аплікатор етикеток

Аплікатори призначені для нанесення самоклейної етикетки на поверхню продуктів та пакувань різної форми. Аплікатори бувають ручні та автоматичні.

Ручні аплікатори — це пристрої пістолетного типу для аплікації (наклеювання) етикеток на поверхню товарів чи пакувань, вони нагадують етикет-пістолет, тільки великий. Ручні аплікатори бувають механічні та електромеханічні.

Механічний ручний аплікатор відноситься до категорії ручного обладнання. Принцип його роботи гранично простий: за допомогою натиснення на ручку пістолета механізм протягування підкладки приводиться у дію, у передній частині аплікатора підкладка вигинається під кутом, у цей момент етикетка відділяється від підкладки. При цьому, довжина протяжки обмежується механічним датчиком — сенсором.

Робота механіки побудована таким чином, що частина етикетки (приблизно 3-5 мм) залишається на підкладці, й етикетка повністю не відділяється, а утримується в аплікаторі.

Для повного наклеювання етикетки необхідно провести гумовим валом по поверхні упакування або товару. Ручка аплікатора оснащена ремінцем для зап'ястя, надягайте його на руку, особливо при інтенсивній роботі, це дозволить уберегти аплікатор від падінь.

Аплікатор TOWA

Ручні аплікатори розрізняються по ширині робочої частини — Towa 65-30, Towa 65-60, Towa 65-100.

Автоматичні промислові аплікатори дозволяють автоматично промаркувати великі партії продукції. Існує багато видів автоматичних аплікаторів: це можуть бути прості аплікатори, що вбудовуються у лінію та тільки наносять готові етикетки на продукцію, а можуть бути — автоматичні маркувальні комплекси, які зважують продукцію, пакують її, а потім друкують та наклеюють етикетки — CAS CWM-400

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA