Етикетка для термопринтера

У всіх сферах торгівлі та виробництва все більшої популярності набуває маркування товарів за допомогою термотрансферних та термопринтерів. З одного боку, друк даних на термоетикетці здійснюється з великою швидкістю (кілька штук у секунду). З іншого боку, одержувані етикетки мають строгий зовнішній вигляд та хорошу читабельність. Тому етикетування помітно спрощує роботу та підвищує продуктивність праці персоналу.

Термоетикетки являють собою сучасний самоклейний матеріал. З їх зворотного боку знаходиться клейовий шар, який не сохне, з підкладкою. Останню відокремлюють від етикетки безпосередньо перед наклеюванням. Етикетки поставляються у рулонах.

Етикетка для термопринтера

Сучасні виробники орієнтуються на потреби користувачів, тому випускають такі матеріали і без друку, і з попередньо нанесеним зображенням (препринт).

Етикетка для термопринтера

Застосування

Етикетки, що виготовляються з термочутливих матеріалів, розраховані для використання на термопринтерах. Ці маркувальні матеріали дозволяють реалізувати метод прямого термодруку. Такі етикетки виготовляються з невологостійкого паперу. Наносити інформацію на цей матеріал можна за допомогою термопринтерів без термотрансферної технології.

Етикетка для термопринтера

При цьому, відсутня потреба залучати фарбувальну стрічку. Це значно здешевлює та помітно спрощує термодрук.

Негативною стороною цієї технології є малий час збереження інформації на термоетикетках. Зображення, яке отримується на термочутливому шарі, руйнується під впливом ультрафіолетового випромінювання, температури та підвищеної вологості. Гарантований час використання термоетикеток становить до 3 місяців.

Етикетка з різним терміном зберігання

З матеріалів без термочутливого шару виготовляються етикетки для термотрансферних принтерів. Для цієї мети використовують поліпропіленову або поліетиленову плівку, напівглянсовий папір та ін. На відміну від виконаних з термочутливих матеріалів термоетикеток, ці етикетки вимагають застосування ріббону (спеціальної фарбувальної стрічки).

Етикетки для термотрансферних принтерів

Етикетки для термотрансферних та термопринтерів випускаються у багатьох формах та розмірах. Вони мають обмеження лише по ширині рулону. У більшості випадків ця величина знаходиться у діапазоні 100-108 мм. Однак є й широкі рулони (ширина до 219,5 мм). Для таких рулонів потрібен промисловий широкоформатний принтер етикеток, наприклад, термотрансферний принтер етикеток TSC TTP-384M.

Дізнатися більше

Як замовити якісні принтери для етикеток у компанії «Восток».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA