Етикетка з ламінуванням

Етикетки Print and Protect — етикетка з ламінуванням. Для її виробництва використовується матеріал BRADY B-434 (металізований поліестер).

Етикетка з ламінуванням застосовується там, де необхідне особливо міцне маркування, яке стійке до впливу вологи, хімічних речовин (масло, розчинники, бензин та ін.) та тертя.

Етикетки Print and Protect

Матеріал B-434, який використовується для виробництва етикеток, відмінно тримається на шорсткуватих поверхнях.

Етикетки з ламінуванням

Найчастіше етикетки з ламінуванням використовують для маркування електронних компонентів.

Етикетка з ламінуванням

Етикетки з ламінуванням знаходять застосування для маркування інструментів у будівельних і монтажних компаніях. За штриховими кодами проводяться періодичні інвентаризації та оцінка стану інструментів і обладнання. Використання інвентарних етикеток зі штриховими кодами дозволяє автоматизувати інвентаризацію та значно збільшити швидкість її проведення.

Також етикеткою з ламінуванням маркується інструмент, обладнання, прилади які даються в оренду, спортивний інвентар. За допомогою етикеток зі штриховими кодами можна автоматизувати облік предметів прокату.

На етикетку THTPNP-03-434/7564-1 можна нанести, за допомогою термотрансферного принтера, штрих-кодову та загальну маркувальних інформацію.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA