Програма для принтера етикеток

Купуючи принтер етикеток, не забувайте цікавитися, яке програмне забезпечення для дизайну етикеток вам вибрати. Деякі виробники постачають його в комплекті з принтером. Якщо ПЗ не йде в комплекті на диску, тоді ви можете його завантажити з інтернету.

Безплатні програми для принтерів етикеток Citizen, Godex, TSC, Zebra, Honeywell, HPRT та SATO

Ви зможете вибрати та завантажити програму для створення макета етикеток, генерації 1D та 2D штрих-кодів. Нижче ви знайдете опис таких безплатних програмних продуктів для завантаження: GoLabel, Bartender, Zebra Designer.

1. GoLabel — повністю безплатна програма для створення та друку етикеток, але тільки для принтерів етикеток Godex. Для використання з іншими брендами використовуйте версію GoLabelPDF. Дані програми для дизайну етикеток російською мовою підійдуть для стандартних потреб по маркуванню. Вам не знадобляться спеціальні навички або знання – інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий.

GoLabel

2. Програма BarTender UltraLite для створення макета етикеток має дуже обмежений функціонал, але допоможе вам в генерації штрихових кодів, дизайні та друку простих етикеток на деяких моделях принтерів (Citizen, Toshiba та TSC).

Програмне забезпечення BarTender 2016 Basic

3. Zebra Designer Essentials — безплатна версія програми дизайну етикеток, яка працює виключно з моделями принтерів Zebra. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і допоможе вам у створенні та управлінні друку на етикетках. У програмі вже є готові шаблони, а також можна вибрати формат етикеток виробництва Zebra. Простий інтерфейс нагадує Microsoft Word, тому працювати з Zebra Designer Essentials зможе як і новачок, так і професіонал. Для більш складних задач рекомендується використовувати версію Professional (платна версія програми).

Zebra Designer Essentials

Безплатні варіанти програм для створення етикеток в інтернеті у вільному доступі або йдуть на диску в комплекті з принтером (залежить від виробника та моделі принтера). З нашої практики — найпростіша та найчастіше використовувана програма — GoLabePDFl. Її цілком вистачає для створення простих макетів етикеток, бірок та ярликів для друку на різних моделях принтерів. Ця версія дозволяє використовувати всі типи штрихових кодів, додавати в макет логотип або картинку. Ця програма для дизайну етикеток підтримує більшість популярних баз даних (SQL, Access, Oracle, Excel, TXT, DBF). GoLabel дозволяє друкувати етикетки з MS Word та MS Excel.

Платні версії програмних продуктів для дизайну етикеток

Професійні версії програм таких, як Bartender Professional та ZebraDesigner Professional дорогі, але і мають безліч корисних функцій та можливостей. Платні версії дають можливість користувачам під'єднати більше одного принтера, необмежену кількість користувачів, а також друкувати серійні номери, RFID-мітки, різні змінні величини та графіки. Використання платних програм значно прискорить та оптимізує робочі процеси, якщо вам необхідно:

ZebraDesigner

Платні версії програм мають пробний безплатний період для тестування на 30 днів.

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA