Особливості експлуатації та вибору термотрансферного принтера

Щоб створити якісні етикетки, які протягом тривалого часу зберігати відмінні зовнішні якості, стійкість до механічних впливів різного роду, активно використовується термотрансферний принтер, як найбільш відповідний для цього пристрій.

Різні моделі принтерів та їх тонкощі робіт

Принцип такого виду друку розкривається у самій назві принтера. У термотрансферному друку використовується тільки спеціалізована стрічка, на яку нанесена фарба. Під впливом температури відбувається її перенесення на будь-який інший матеріал (текстильний, целюлозний, металізований), який служить основою етикеток. Вагомою перевагою даного друку є те, що для основи доступний такий матеріал:

Авторитетна українська компанія ТОВ «Восток» пропонує скористатися можливістю підібрати собі відповідну модель принтера, ознайомившись з детальним каталогом. На всі види пристроїв діє вигідна гарантія, яку здійснює компанія «Восток». Також ви можете замовити швидку доставку придбаного товару у будь-який куточок країни.

Фарбувальна стрічка: вибираємо правильно

Сучасний принтер друку етикеток штрих-кодів активно використовуються у будь-якому супермаркеті, виробництві, на гуртовому складі, у логістичних компаніях. Саме вони користуються такими пристроями найчастіше. Як і будь-який механізм, термотрансферний принтер має деякі нюанси роботи, які полягають у вагомих відмінності видів фарбувальної стрічки (ріббона).

Всього їх виділяють три:

Воскова стрічка — варіант для друку тільки паперових етикеток. Якщо етикетки не будуть підлягати впливу ззовні, такий варіант буде більш практичним.

Фахівці «Восток» ТОВ рекомендую використовувати риббон ​​на основі воску та смоли (Wax-Resin) для етикеток та деяких паперових бірок. Таке поєднання гарантує гарну якість етикеток, їх тривале збереження належного вигляду при будь-яких умовах. Resin — стійка фарбувальна стрічка для друку етикеток та бірок зі всіляких полімерних матеріалів та поліестерів.

На сайті www.vostok.dp.ua професійні фахівці допоможуть розібратися не тільки з видами самих принтерів, а й підібрати найбільш відповідний вам варіант з фарбувальною стрічкою, щоб виробництво етикеток було оптимальним у співвідношенні швидкість-собівартість-якість. «Восток» Дніпро продає пристрої тільки перевірених виробників, які заслужили довіру багатьох користувачів по всьому світу!

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA