Мнемосхеми, інструкції на самоклейних матеріалах

Мнемосхеми, інструкції на самоклейних матеріалах — електричні та принципові схеми, проекти трубопроводів та інших комунікацій, інструкції з експлуатації обладнання.

Компанія «Восток» пропонує рішення для друку мнемосхем та інструкцій на рулонних самоклейних матеріалах, а також на бірках.

Плівка поліпропіленова у рулоні самоклейна, ширина 220 мм

Застосування спеціальних ріббонів гарантує стійкість надрукованої інформації до зовнішніх впливів: вологи, температури, сонячного світла, хімічних речовин. Зверніть увагу! Необхідно підбирати матеріали, самоклейку або бірку, а також фарбувальну стрічку (ріббон) під конкретну задачу індивідуально.

Для друку застосовуються принтери етикеток. Інструкції та мнемосхеми великих розмірів друкуються на широкоформатних принтерах: Godex EZ-6200 plus, Godex EZ-6300 plus, TTP-384MT, Zebra 220Xi4.

З усіх перерахованих моделей максимальну ширину друку забезпечує принтер TSC TTP-384MT — 219 мм. Довжина друку до 1500 мм. На цьому принтері можна надрукувати схему для промислового обладнання, верстатів, щитових, трансформаторів. Невеликі схеми та шильди можна надрукувати на настільних принтерах — купити настільний термотрансферний принтер етикеток.

Можливість оперативного друку важлива як для підприємств, що випускають продукцію серійно, так і для підприємств, що виготовляють обладнання «під замовлення». Мнемосхеми, інструкції та шильди можна забезпечити штриховими кодами, що дозволить автоматизувати облік цього обладнання, а також технічне обслуговування.

Часто самі схеми та інструкції є комерційною таємницею виробника або замовника. При оперативному друкуванні на термотрансферному принтері безпосередньо на виробництві, процес друку схем, інструкцій не виходить за рамки підприємства. Все — від розробки схеми до друку та маркування виконується співробітниками підприємства.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA