Виготовлення самоклейних етикеток різних форм та розмірів

Друк самоклейних етикеток все більш цікавий ринку. Причина зростання популярності самоклейних етикеток пояснюється легко: невисока ціна, зручність їх використання, сучасний вигляд та широкий спектр можливостей для використання. Такі поліграфічні вироби можна по праву назвати одними з найбільш багатофункціональних та необхідних не тільки у рекламі та бізнесі, а й у виробництві. Одна з переваг самоклейної етикетки — можливість виготовлення найрізноманітніших форм, від окружностей різних діаметрів до складних фігурних виробів.

Етикетки різних форм

Для виготовлення нестандартних форм самоклейних етикеток широко використовується ротаційний принцип висічки. Висока продуктивність та автоматизація наклеювання на вироби роблять цей спосіб цілком конкурентоспроможним у виробництві етикеток різних форм. Ротаційна висічка вимагає спеціального обладнання та виготовлення вирубних штампів (висічних ножів).

висічка

Висічні ножі призначені для висікання та вирубки етикеток, виготовлення перфорації та фальцювальних ліній. Вони формують контур етикетки — її форму. Пластини можуть обробляти всі типи паперу, плівок, паперових та плівкових ламінатів, двошарових плівок.

Для визначення вирубної пластини, яка встановлюється на магнітний вал та працює у парі з валом протитиску, формуючи контур етикетки, друкарні та постачальники інструменту в основному використовують такі поняття:

Якість готового виробу при висіканні безпосередньо залежить від якості виготовлення висікальної пластини. При замовленні гнучкого вирубного ножа необхідно надавати повну інформацію про матеріал, який використовується: вид матеріалу, маркування, виробник, товщина та маркування шарів. Ми наполегливо рекомендуємо використовувати висікальні пластини тільки на матеріал, вказаний при замовленні штампа. Не рекомендується переставляти вирубну сорочку на різні матеріали. Папір і плівка по-різному зношують ніж. При використанні на різних матеріалах ніж вийде з ладу набагато швидше.

Висічні ножі

Залежно від виду матеріалу та розміру тиражу, можливе виготовлення пластин двох типів:

Для вибору оптимального вирубного штампа для етикетки компанія Восток надає перелік розмірів та форм ножів, доступних для вільної порізки. У випадку якщо Вам потрібна унікальна (якої у нас немає) розмір та форма етикетки, то флексо форма буде виготовлена під замовлення (термін виготовлення 2 тижні, вартість обговорюється окремо).

Компанія Восток постійно поповнює асортимент та готова розглянути будь-які пропозиції щодо створення нових форм і ножів для друку самоклейної етикетки будь-якої, навіть самої вигадливої форми.

Після висікання (порізки) етикетка набуває правильного зовнішнього вигляду та готова для подальшого використання – додрукування змінної інформацію (назва, сорт штрих-код) на термотрансферному принтері, чекодрукуючих вагах та інших друкуючих пристроях, що поставляються нашою компанією.

                 Принтер с этикетками            Этикетки в рулоне          Печать этикетки

Компанія «Восток» виробляє етикетку на власному виробництві, а також представляє найбільших виробників етикетки в Україні. Ми можемо запропонувати вам виготовлення етикетки на паперових та плівкових матеріалах, бірок різних видів.

Виробництво етикетки сертифіковане на відповідність стандартам системи управління якістю ISO 9001-2001, продукція та сировина має гігієнічні сертифікати.

Фахівці компанії «Восток» виконають повний комплекс робіт — починаючи від розроблення дизайну етикетки до підбору обладнання з нанесення готової етикетки на продукцію.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA