Термоетикетки — види та склад

Вибір термоетикеток різноманітний. Високий попит на цей вид продукції обумовлений її якістю та можливістю використання у самих різних галузях промисловості, на виробництві та у торгівлі.

Термоетикетку у чекодрукуючих вагах називають «термочек». Як правило, його використовують у магазинах та супермаркетах. Такі етикетки містять інформацію про найменування продукції, вагу, дату та час покупки. У промисловості та логістиці термоетикетки використовуються для маркування різних вантажів. У фармацевтиці їх наносять на ліки, вітаміни та інші медичні товари. Крім цього, етикетки можна використовувати для маркування аудіо-, відео- та комп'ютерної техніки. В автопромі самоклейні етикетки наносяться на місткості з гальмівною рідиною, тосолом, антифризом та ін. Термоетикетки привертають увагу покупців до конкретного товару, тому часто виконують рекламну функцію. Крім того, вони дозволяють наочно надати клієнтам всю необхідну інформацію про товар. Таким чином, термоетикетки — це простий та доступний спосіб маркування будь-якої продукції.

Термочек

З чого ж складається термоетикетка? По-перше, обов'язковий елемент — це поверхневий матеріал (термопапір). По-друге, клей. По-третє, вощена підкладка, на якій знаходиться етикетка.

Склад етикетки

Термоетикетка ТОП або ЕКО. У чому різниця? Термоетикетка ЕКО — біла етикетка, випущена з термопаперу та змотана у рулони. Друк на ній здійснюється методом прямого нагріву термоетикетки термодрукувальною головкою принтера. Такі термоетикетки чутливі до високої температури (папір жовтіє, зображення стає тьмяним) та вологи (конденсат часто розмиває яскраве зображення). Термін використання — до одного року, якщо експлуатація здійснюється при кімнатній температурі. Термоетикетка ЕСО, в основному, застосовується у місцях, де нанесення термоетикетки відбувається прямо перед продажем. Термоетикетка ТОП стійка до змазування, впливу води, жирів та масел. Такі етикетки покриті захисним шаром, який запобігає зовнішньому впливу вологи та пошкодженням механічного характеру.

Термоетикетка

Як відрізнити термоетикетку Еко від термоетікетки Топ? Етикетка ТОП володіє додатковим шаром, завдяки якому вона захищена від дрібних механічних пошкоджень. Тому слід дряпнути етикетку нігтем — на термоетикетці Еко залишиться слід, на відміну від Топ.

Етикетка

Етикетка ТОП випускається спеціально для експлуатації у вологому середовищі та при низьких температурах. Термоетикетка з ТОР-покриттям, в основному, використовується для етикетування продукції, яка згодом буде транспортуватися, заморожуватися або зберігатися тривалий час, наприклад, риба, м'ясо та інші харчові продукти.

У компанії «Восток» ви завжди зможете купити термоетикетки у широкому асортименті.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA