Етикетки для заморожених продуктів

Етикетки для заморожених продуктів застосовуються для маркування. Товари зберігаються при низькій температурі та етикетка повинна витримувати такі умови зберігання. Найчастіше етикетка для заморожування використовується у харчовій промисловості для маркування харчових продуктів. Етикетка для заморожених продуктів повинна мати посилений клей і матеріал, який не розкисає від вологи.

Деякі клієнти використовують термоетикетки ТОП для заморожування, але ми рекомендуємо поліпропіленові етикетки для маркування заморожених продуктів.

Поліпропіленова етикетка з посиленим клеєм набагато довше прослужить у холодильнику. Друк на такій етикетці не розпливається та сама етикетка не рветься. Поліпропіленові етикетки для заморожених продуктів стійкі до вологи та низьких температур.

Етикетки для заморожених продуктів

Друкування на таких етикетках повинно проводитися тільки якісним ріббоном (фарбувальна стрічка для етикеток) Resin. Етикетки на посиленому клею та з друкуванням ріббоном Resin можуть наноситися на продукцію відразу у морозильній камері.

Маркування риби

У морозильних камерах для маркування можуть використовуватися як транспортні етикетки зі штрих-кодом, так і кольорові з друком. Ми пропонуємо використовувати для морозильних камер етикетки з препринтом.

Препринт

Етикетка кольорова з місцем для додруковування інформації (дата виробництва, дата пакування, термін придатності, вага продукції та ін.). Змінна інформація додруковується за допомогою ваг з друком етикеток або принтера етикеток, який підключений у систему обліку або до ваг. Дані ваги змінити неможливо. Вся інформація передається в облікову програму, а також може накладатися на кадри з системи відеоспостереження.

Найпопулярніші розміри етикеток, які використовуються для заморожених продуктів: 40х25мм, 58х30мм, 58х40мм, 58х60мм, 75х50мм, 80х25мм. Для маркування палет у морозильних камерах: 100х150мм, 105х100мм, 148х210мм.

Етикетка для морозильної камери

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA