Аплікатори етикеток TOWA

Механічні ручні аплікатори японської фірми Towa для швидкого наклеювання етикеток на різні поверхні. Механічний датчик, який використовується в аплікаторі TOWA дозволяє працювати з етикетками різних розмірів.

Аппликатор TOWA


APN 10-30
APN 30 APN 60 APN 100
Ширина этикетки 20-30 мм
25-60 мм
50-100 мм
Высота этикетки 10-60 мм
18-60 мм
Максимальный диаметр рулона этикеток 100 мм
Форма этикеток
Прямоугольная
Диаметр втулки
12-41 мм
Толщина этикетки
От 50 мкм
Расстояние между этикетками
2-3 мм

Аплікатори лінійки APN використовуються для роботи з етикеткою прямокутної та квадратної форми. Висота етикетки повинна бути в межах від 18 мм до 60 мм. Етикетку довше ніж 60 мм аплікатор не зможе протягнути та наклеїти. А максимальна ширина етикеток залежить від моделі.

TOWA APN100

Для маленьких етикеток висотою 10-17 мм призначений спеціальний аплікатор Towa APN 10-30. Він унікальний своїм механізмом, який на відміну від інших моделей серії APN, дозволяє працювати з етикеткою висотою всього 10 мм.

Принцип роботи механічного аплікатора

Принцип дії ручного аплікатора простий. Натискаючи на ручку аплікатора, ви приводите в дію механізм протягування стрічки. Через сильне перегинання етикетки вона відділяється від підкладки у "носику" аплікатора та зупиняється на виході з аплікатора. Не відокремленими від підкладки залишаються 3-4 мм етикетки, на них етикетка утримується до наклеювання. Залишається тільки провести гумовим валиком аплікатора по поверхні упаковки або товару й етикетка буде наклеєна.

Аплікатор для складної форми етикеток

Моделі аплікаторів серії APF з рухомим сенсором етикетки, який дозволяє його правильно налаштувати для роботи з етикеткою складної форми (овальні, круглі або несиметричною форми).

APF аплікатори поставляються на замовлення. У наявності аплікатори тільки під стандартні квадратні та прямокутні етикетки.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA