Приховані елементи торгівлі: розбираємо технічну сторону питання

Чековий принтер має найважливіше значення у діяльності сучасних магазинів. Принтер чеків необхідний багатьом підприємствам та закладам, як маленькому магазинчику, так і великому складу.

Чековий принтер

Чек, якому більшість покупців не надають особливого значення, видає саме цей принтер. Постачання цих приладів здійснює ТОВ «Восток» — компанія, що займається автоматизацією бізнесу. Купити чековий принтер.

Спосіб друку чекових принтерів — термодрук. Друк відбувається завдяки нагріванню термоголовкою термочутливого шару паперу. Компанія «Восток» Дніпро займається продажем такого роду принтерів.

Де використовуються принтери чеків?

Принтер чеків (pos-принтер) використовується для роздрукування квитків, квитанцій на паркуванні, але найважливіше значення він все ж має у сфері торгівлі. І тут теж є певний розподіл: мобільний принтер чеків та стаціонарний:

  1. Стаціонарні, прив'язані до комп'ютера. Такі принтери, у більшості своїй, пов'язують з касами супермаркетів.
  2. Мобільні, у комплекті з терміналами збору даних (ТЗД). Вони популярні у випадках великого скупчення відвідувачів (вбивця черг) або на складах.

Принтер етикеток Argox AME-3230В

Компанія «Восток» пропонує широкий асортимент принтерів чеків. Варто ще відзначити, що принтер друкує чеки на стрічці шириною до 80 мм. У компанії «Восток» знайдеться принтер, відповідний як складу, так і супермаркету; друкує різні по ширині чеки, мобільний та настільний. Вибирайте!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA