Замовлення стікерів

Компанія «Восток» пропонує стікери різних форм та розмірів. Ми поставляємо стікери будь-якого розміру та тиражу.

Стікери круглі

Якщо необхідний розмір стікеру відсутній, компанія «Восток» візьме замовлення на його виготовлення. Ніж буде виконаний відповідно до вимог замовника, але його вартість значно вища, ніж стандартного.

Індивідуальне замовлення етикеток

Тираж індивідуального замовлення повинен становити не менше 20 тисяч штук.

Стікери

Стікери використовуються під час маркування різної продукції. Стікер, як вид рекламної продукції, є візитною карткою компанії. За якістю стікерів будуть судити про вашу продукцію, послугу та компанію у цілому. Стікери з унікальним дизайном сприяють посиленню позицій вашої продукції у порівнянні з товаром конкурентів.

Поліпропіленова етикетка

Матеріалом для виготовлення стікерів може бути папір, термопапір та поліпропілен.

Термочек

Стікер складається з паперу або плівки та спеціального вощеного паперу (підкладки), який не дає йому наклеюватися передчасно.

Стікери кольорові

На стікери можна нанести логотип, тексти, штрих-коди, ціну та будь-яку іншу інформацію. Компанія «Восток» поставляє чисті білі стікери, а також надає послуги оперативного друку на етикетках (стікерах).

Стікери для ресторану

Вартість друку стікерів залежить від типу матеріалу, тиражу, складності дизайну та термінів виконання робіт.

Крім того, ми пропонуємо так звані «гарантійні стікери», які виготовляються зі спеціального крихкого матеріалу. Етикетки для гарантійних стікерів можуть поставлятися на листових або рулонних носіях. Гарантійні стікери виконують функцію захисної пломби на побутовій техніці та промисловому обладнанні.

За ступенем їх цілісності можна судити про проникнення всередину обладнання. Компанія «Восток» пропонує стікери та друк на них за оптимальними цінами та у стислі терміни. Лише у нас повний комплекс робіт — від розробки дизайну етикетки до підбору обладнання з нанесенням готової етикетки на продукцію.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA