Облік відвантаження готової продукції

Завдання обліку готової продукції полягають у тому, щоб контролювати випуск готової продукції, її стан, збереження на складі та виконання замовлень на виробництві. Без ваг, маркування продукції та облікової програми складно контролювати склад готової продукції. Важко враховувати продукції по типу, виду та вазі. Доводиться маркувати вручну маркером, крейдою та ін.

Без урахування складно контролювати роботу зміни й розрахувати заробітну плату кожного співробітника. Готова продукція повинна бути здана на склад у підзвіт матеріально-відповідальній особі.

Відмінне й недороге рішення для обліку відвантаження готової продукції — це товарні ваги з чекодрукуючим терміналом RP та спеціалізована програма для них. Чекодрукуючий термінал RP — це ваговий термінал, призначений для роботи у складі настільних, товарних або промислових ваг. Даний термінал-реєстратор поставляється з ПЗ «МАССА-К: Сервер терміналів». Вони утворюють комплекс з обліку готової продукції.

Ваговий термінал може працювати у декількох режимах: етикетування, інвентаризація, приймання, відпускання, продаж та списання товару.

Облік відвантаження готової продукції

Завантажується довідник продукції в ваги через ПО «Сервер терміналів» з ПК.

Коли зміна заступає у роботу, вибирається номер зміни у терміналі та можна приступати до роботи з вагами. На протязі робочого дня відбуваються безліч зважувань. Вся готова продукція маркується етикетками.

Маркування продукції етикетками

Схема обліку відвантаження готової продукції

  1. Вантаж зважують на вагах.
  2. Сканером з переліку номенклатури вибирається необхідна назва продукції (зчитується штрих-код).

    Це дає можливість автоматизувати вибір виду продукції, а не вводити його вручну.
  3. У ваговому терміналі роздруковується етикетка з вагою, назвою, номером зміни, датою, часом та штрих-кодом. 
  4. Роздрукованою етикеткою маркується готова продукція.
  5. Промаркована готова продукція передається на склад.

З вагового терміналу на ПК передається реєстрація руху товарів в єдину базу даних.

ПЗ «Сервер терміналів» дає можливість експортувати звіт у таблицю excel.

У кінці робочого дня автоматично можна звести звіт зміни по відвантаженню готової продукції на склад. Ось так виглядає звіт за зміну по відвантаженню готової продукції.

Для обліку відвантаження готової продукції необхідний мінімальний набір: ПК, ваги з друком чеків «Масса-К», сканер штрих-коду.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA