Зробити автоматизацію магазину самостійно або замовити послугу під ключ?

Обладнання автоматизації для магазинуДавайте відразу визначимося з головним питанням: чи потрібна вашому бізнесу автоматизація роздрібної торгівлі під ключ або ви якось і без неї проживете? Пропонуємо тест: відповідайте «так», «ні» на наступні питання:

  1. Хочете раціонально вести закупівлю товару, виключити його залежування? 
  2. Максимально спростити операції з постачальниками, промахи у роботі з клієнтами?
  3. Перекласти процес формування документів на технічні плечі, оцінювати рентабельність власного дітища?

Якщо хоч на одне питання ви відповіли заповітне «так», то єдине рішення для вас — приступати до автоматизації свого магазину. А от чи варто це робити самостійно або вже краще замовити послугу під ключ — чаша ваг, наполегливо крениться у бік другого варіанту.

З чим доведеться попрацювати?

Варто розібратися, що собою ця автоматизація передбачає. Коли ви вирішуєте замовити автоматизацію під ключ, то вам зобов'язані автоматизувати (впровадити й прилади, й ПЗ, на якому тепер і буде працювати підприємство) всі ланки, що стосуються товарообігу та обліку. Автоматизація спрощує ведення бізнесу, підвищує дохід, скорочує час окупності витрат на впровадження технічних процесів.

Який би магазин ви не тримали, яким типом роздрібної торгівлі ні промишляли, але вам доведеться зачепити ряд сфер. По-перше, автоматизація роздрібної торгівлі неможлива без організації приймання та впорядкування продукції. По-друге, треба розв'язати питання з проведенням інвентаризації та точним визначенням ваги товару. По-третє, не можна й про основи безпеки забувати.

Що для цього знадобиться?

Для автоматизації роздрібної торгівлі життєво необхідні такі блоки:

Вибираємо шлях

Так що ж виберете ви: готовий проект під ключ або самостійну роботу з декількома помічниками? Пам'ятайте, що автоматизація магазину роздрібної торгівлі являє собою складний комплекс програмних та технічних блоків, за які самостійно можна братися тільки у тому випадку, якщо ви самі – співробітник компанії, що надає такі послуги. В інших випадках довіртеся професіоналам. Вирішальне слово за вами!

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA