Система відеоспостереження готелю

У самий розпал сезону відпусток дуже актуальне питання безпеки постояльців, персоналу в готелях. І адміністрація готелю, і клієнти зацікавлені у збереження цінних речей і всього свого майна. Для цього в першу чергу необхідно встановити систему відеоспостереження.

Купити систему відеоспостереження — це не означає, що всі проблеми будуть вирішені. При встановленні камер відеоспостереження треба чітко розуміти навіщо вони та для вирішення яких завдань. Камери встановлюють у чітко визначених зонах — стоянка готелю, хол, рецепція, зона камер зберігання, зона ліфтів, коридори. Це основні місця, куди ми рекомендуємо встановлювати камери відеоспостереження.

Система відеоспостереження готелю

Для встановлення краще використовувати IP-камери фірми HikVision. Багато IP-камер мають роздільну здатність, недоступну для аналогових. IP-камери дозволяють переглядати відеозаписи як віддалено, так і по закінченню тривалого терміну часу.

Віддалене відеоспостереження

Камери відеоспостереження у службових приміщеннях дозволяють викорінити зловживання з боку персоналу. Один або два рази зловити злодія та показати йому відеозапис і весь персонал повідомити про цю подію. Це дозволить чесним працівникам залишатися чесними, а кількість недобросовісних зменшити у своєму робочому штаті. Встановлювати камери у всіх підсобках і складах не завжди має сенс. Вартість камер і монтажу у підсобках і дрібних складах може значно перевищувати вартість вкрадених речей.

Особливу частину уваги варто відвести входу готелю (повинна бути чітка візуалізація відвідувачів — хто заходив і виходив), а також робочого місця адміністратора (зона розрахунку, контроль за ключами від номерів).

Система відеоспостереження готелю

У ці зони необхідно підібрати відеокамери з підвищеною чіткістю знімання та детекторами руху.

Камери на паркуванні необхідно оснастити захищеними кожухами, а також вони повинні мати режим день/ніч, який дозволить визначати обличчя відвідувачів і автомобільні номери машин.

Система відеоспостереження готелю

Систему відеоспостереження спроектувати та встановити повинні фахівці. Якщо довірити цю справу новачкам — гроші на вітер. Вони просто встановлять велику кількість камер за величезні гроші або поставлять дешеве та низькоякісне обладнання, яке не зможе повною мірою виконувати завдання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA