Автоматизація кафе і ресторану

Автоматизація ресторану і кафе — це плюси у керуванні закладом. На сьогодні автоматизація кафе, ресторанів стала необхідною умовою для конкурентоспроможності бізнесу. Автоматизація кожного процесу скорочує час на обслуговування клієнтів, економить витрати, дозволяючи виконувати замовлення точно, і володіти повним контролем над ситуацією.

У всьому світі оптимізація процесу продажу визнана важливим елементом будь-якого успішного бізнесу. Основним обладнанням при автоматизації ресторану, кафе або бару є POS-термінали та POS-принтери. Додатково у закладі можна встановити відеоспостереження.

POS-термінал призначений для автоматизації роботи операторів, касирів, барменів, офіціантів та дозволяє автоматизувати та прискорити процес обслуговування клієнтів.

POS-принтери використовуються на кухні для друку замовлень, на робочому місці бармена, офіціанта для друку чеків і рахунків.

Не менш важливою ланкою у системі автоматизації є програмне забезпечення. Великою популярністю користується програмне забезпечення для автоматизації Microinvest.

Програми Microinvest прості у роботі й відрізняються мінімальними вимогами до потужності комп'ютерної техніки. Це недороге, просте, ефективне вирішення при автоматизації. Частина програмно-апаратного комплексу, яка автоматизує функції обслуговування відвідувачів, називається «фронт-офісом» (front-office). Офіціант вводить замовлення на POS-терміналі з контактним (сенсорним) екраном. Сформоване замовлення друкується на POS-принтері, який розташований на кухні, у вигляді чека (його ще називають фішка). Коли страви приготовлені, кухар повідомляє офіціанта про готовність замовлення. Рахунок надається відвідувачу системою автоматизації у вигляді пречеків з докладним роздрукуванням всіх страв, послуг та з іншою корисною інформацією. У даний час роздрукований чек є складовою стандарту якості обслуговування.

Бек-офісом (back-office) заведено називати робоче місце системи автоматизації, користувачеві якого доступні всі компоненти системи. Це робоче місце керівника підприємства, керівника, економіста, комірника, менеджера, адміністратора, бухгалтера та інших працівників офісу.

Переваги, які ви отримаєте при автоматизації ресторану перед іншими подібними закладами:

Підвищення рівня сервісу при автоматизації ресторанного бізнесу забезпечується завдяки:

Придбання програмного забезпечення та обладнання для автоматизації роботи ресторану — це не витрати, а інвестиції. Система автоматизації ресторану і кафе забезпечить ефективне керування та позитивно відіб'ється на економічних показниках підприємства.

Автоматизація ресторанного бізнесу надає реальну допомогу у виконанні багатьох функцій, які виконуються різними співробітниками підприємства — завідувачами виробництва, технологами, кухарями, комірниками, бухгалтерами, відповідальними за різні ділянки обліку.

Автоматизація кафе і ресторану дозволяє оптимізувати документообіг, забезпечити порядок на складі. У більшості співробітників ресторанів змінний графік роботи, і вони не завжди встигають обмінюватися інформацією — автоматизація ресторану вирішує цю проблему. Всі дані зберігаються в єдиній системі, користуватися якою просто та зручно. У даний час, особливо у великих містах, автоматизація ресторану є абсолютно необхідним рішенням для того, щоб обігнати конкурентів і зробити свій заклад кращим.

Звертайтеся у компанію «Восток», і ми допоможемо вам автоматизувати роботу в кафе і ресторані. Надсилайте свій запит і питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA