Переоцінка товарів

У результаті переоцінки змінюється відпускна вартість товарів. Відповідно, необхідно надрукувати новий цінник. Ціни товарів у роздрібній торгівлі не відрізняються стабільністю. Досить часто доводиться їх міняти.

Для переоцінки та друку нових цінників необхідний ТЗД (термінал збору даних) зі спеціалізованим програмним забезпеченням Mobile SMARTS і мобільний принтер етикеток.

Для ясності та наочності представляємо вашій увазі відео з принципами роботи Mobile SMARTS для переоцінки.

На відео використовується термінал збору даних Motorola K-MC2180 і мобільний принтер Zebra. Ми рекомендуємо мобільний принтер Zebra QL 220 PLUS.

Ціни можна міняти вручну у ТЗД і надрукувати їх потім на принтері, а також у програмі 1С Підприємство. Вивантажуємо файл з новими цінами, зчитуємо цінники на товарі. Якщо вартість невірна, то автоматично подається команда на принтер — і друкується новий цінник. Він друкується на термоетикетках. Відповідний розмір термоетикетки для цінника — 58х40 мм та 52х30 мм.

Рішення на основі програмного забезпечення Клеверенс дозволяє здійснювати переоцінку товарів у магазинах, супермаркетах, гіпермаркетах — у всій роздрібній мережі.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA