Автоматизований контроль ваги персоналу

Крадіжки з боку персоналу — актуальне питання й на сьогодні. «Неси з роботи кожен цвях, ти тут господар, а не гість!» — цим нехитрим девізом в усі часи прикривалися нечисті на руку люди.

Несун

Сьогодні мало хто може уявити ведення бухгалтерії без програми 1C, але ось облік робочого часу багато хто до цього часу веде вручну. А контрольно-пропускна система на виробничих підприємствах дуже часто містить у собі всього лише одного співробітника на прохідній. Якщо немає камер відеоспостереження або додаткових систем контролю, тоді з таким співробітником можна домовитися, звичайно за окрему плату, про те, що він не помітить «несунів».

Контроль (перевірка) кожного співробітника при вході та виході на підприємство вручну малоефективний. Він не може у повному обсязі забезпечити керівника об'єктивною інформацією. До того ж, він досить витратний, як з точки зору часу, так і з фінансової сторони.

Для розв'язання цих проблем пропонуємо впровадити систему автоматизованого контролю ваги персоналу. Це доступний та сучасний інструмент для обліку та контролю персоналу.

Автоматизований контроль ваги персоналу призначений для встановлення спільно з наявною системою доступу персоналу на підприємство. Система не вимагає внесення змін у логіку роботи наявної системи, однак може розширити їх функції. Одним з інструментів такої системи є ваги. Вони фіксують вагу кожного співробітника. В системі порівнюється вага співробітника при вході та виході на підприємство. Наша система забезпечує передачу даних з ваг мережею на сервер автоматизованої системи або безпосередньо користувачам системи. Отримані дані з вагою можуть використовуватися для додаткового контролю. Також можливе формування локального та централізованого енергонезалежного архіву Реальні показники можуть відрізнятися.

Автоматизований контроль ваги персоналу

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA