Автоматизація кафе, барів, ресторанів

Ресторан – особливий заклад. Погляд офіціанта і посмішка сомелье, убрання всього залу і блиск келихів, вишуканість кухні і приємна музика створюють ту атмосферу, ради якої клієнт заходитиме в ресторан знову і знову.

Обслуговування в ресторані — важливий чинник успіху. Тому, коли настає кульмінаційний момент — подача замовлених блюд, клієнт сприймає їх вже відповідно до враження, що склалося, про заклад.

Ресторанний бізнес, на перший погляд, видається виключно творчою справою: продумати стильний інтер'єр, приготувати неповторні блюда, замовити уніформу для персонала… Але за цим креативним процесом криється не менш важлива справа - фінансово- господарська діяльність закладу.

Перед власником ресторану коштує головне завдання — вибір системи автоматизації, яка дозволить налагодити і контролювати всю діяльність ресторану (моментальна реєстрація операцій, облік, підвищення швидкості і якості обслуговування, припинення зловживань).

 

Програмне забезпечення для автоматизації роботи ресторанів:

Вибрати обладнання для автоматизації ресторану, порівняти моделі, підібрати по характеристикам і купити можна на нашому сайті, перейдіть у відповідний розділ каталогу товарів:

Звукове оформлення:

Будь ласка, зверніть увагу, що окрім впровадження комп’ютерної системи обліку необхідно розробити адміністративну, організаційну та фінансову схему підприємства. У цьому вам може допомогти наш партнер компанія «H-aRt». Початковий курс можна замовити на нашому сайті — «Управління фінансами на підприємстві: оптимізація та автоматизація». При комплексному підході до проекту і прив’язці системи автоматизації до розробленої та ефективної адміністративно-фінансової схеми шанси на успіх і процвітання закладу значно зростають.

Придбання програмного забезпечення і устаткування для автоматизації роботи персоналу — це не стільки витрати, скільки інвестиції. Система автоматизації забезпечить ефективне управління і позитивно вплине на економічні показники ресторану.

Якщо Ви власник ресторану або кафе, означає наша пропозиція саме для Вас!

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA