Автоматизація процесів: приймання та маркування палет

Автономне робоче місце для приймання та маркування палет.

маркування палет

Рішення реалізовано на базі такого обладнання: вагова платформа, ваговий термінал, термопринтер.

Маркування палет

1. Вагова платформа. Вагова металева платформа покрита порошковою емаллю з рифленою поверхнею. Клас захисту датчиків — IP67.

2. Ваговий термінал Rinstrum R420-k402 призначений для використання у вагах різного типу. Особливістю даного вагового термінала є можливість зберігання інформації про результати зважування (пам'ять на 250 результатів зважування). Задані значення для дозування, одиниці виміру, штучна вага, підсумкові сумарні значення можуть бути збережені для кожного продукту окремо.

Ваговий термінал Rinstrum R420-k402

Характеристики:

3. Термопринтер етикеток LP-50 призначений для роботи у складі вагового комплексу та друку самоклейних етикеток при зважуванні товарів.

Термопринтер етикеток LP-50

Можливий друк штрих-кодів, а також іншої інформації про товар. Принтер працює у комплексі з ПК, з ПК та вагами або тільки з вагами. Підтримується робота з вагами ZEUS ВПЕ (всі ваготермінали А12).

Функціональні можливості:

Якщо ви потребуєте в автоматизації процесів приймання та маркування палет, то надсилайте свій запит та питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA