Автоматизація виїзної торгівлі: що взяти з собою?

Кожен з нас бував на ринках, виставках, заміських фестивалях їжі або брав участь у громадських гуляннях. Зазвичай всі ці заходи супроводжуються виїзною роздрібною торгівлею. Перш ніж представити свою продукцію на виставці, ринку або фестивалі виробник або продавець повинен її промаркувати етикетками. Нанести необхідну інформацію можна за допомогою етикеток. Економічний та простий спосіб друку етикеток — термотрансферний принтер. Термотрансферні принтера бувають декількох видів:

Для друку на такому принтері необхідна фарбувальна стрічка, яка називається ріббон. За допомогою цієї стрічки наноситься інформація на етикетку. Етикетка може бути виготовлена з різного матеріалу (папір, термопапір, поліпропілен).

На виїзній торгівлі для зважування вагового товару вам також знадобляться ваги торгові електронні, які показують вагу, ціну за 1 кг та вартість. Дані ваги повинні бути з вбудованим акумулятором, інакше торгівля не вдасться, бо мережі змінного струму може не виявитися на торговому майданчику.

Види торгових ваг

Торгові ваги бувають декількох видів.

Найбільшу границю зважування ваг слід вибирати виходячи з продаваної вами продукції. Він може досягати 6, 15 або 30 кг. Від найбільшої границі зважування залежить і дискретність ваг. Чим менше НГЗ, тим точніше будуть показувати торгові ваги.

У висновку

Ви підготували свою продукцію, промарковані її етикетками зі складом, назвою та логотипом, зважили на вагах та готові продати покупцеві. Про те що людина скоїла покупку та в обмін на гроші отримав бажаний товар, він повинен отримати товарний чек із зазначенням витраченої суми. А як можна видати чек, якщо це не магазин та не супермаркет? При виїзній торгівлі всі продажі можуть фіксуватися в обліковій програмі, яка встановлена ​​у ноутбуці. З облікової програми можна роздрукувати чек. Для цього необхідно використовувати мобільний принтер чеків, який теж живиться від вбудованого акумулятора. Мобільний принтер буває двох видів: термо та термотрансферний. Для виїзної торгівлі відмінно підійде термопринтер. Його параметри дозволяють друкувати чеки шириною 57 або 80 мм. Вартість принтера безпосередньо залежить від ширини друку. Чим ширше ви хочете друкувати чеки, тим дорожче буде коштувати мобільний принтер.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA