Фасування метизів

На виробництві метизів для обліку та фасування використовуються автоматизовані лінії. Але для невеликих метизних цехів або магазинів ми пропонуємо використовувати спрощену систему обліку та фасування.

Облік метизів

Крім того, не всі виробники метизів можуть придбати дорогу промислову машину для зважування та пакування дрібних металевих виробів.

У першу чергу необхідно придбати рахункові ваги.

Рахункова вага для метизів

Вони дають можливість визначати масу та кількість однакових за масою предметів.

Зазвичай на лічильних вагах три дисплеї — маса одного предмету, кількість всіх предметів на платформі ваг, загальна маса всіх предметів. Рахункові електронні ваги застосовуються для розфасування пробок, кришок, найрізноманітніших метизів, радіодеталей, швейної фурнітури, канцелярських товарів та інших однотипних предметів. Під’єднавши рахункову вагу до ПК можна передати дані з неї на облікову програму підприємства, наприклад, 1С: Підприємство 8.2.

Крім того, для фасування зважених метизів слід використовувати зварювач пакетів та поліетиленовий рукав або пакети. За допомогою зварювача можна швидко виготовити пакет з плівки будь-якого розміру. Для маркування розфасованих метизів можна використовувати самоклейні етикетки.

Маркування метизів

Друкувати маркувальні етикетки можна самостійно, під'єднавши принтер етикеток до ПК, до якого раніше ми під'єднали рахункову вагу.

Маркування та фасування метизів

На етикетці може бути надрукована наступна інформація: назва, вага, кількість метизів, дата фасування, виробник, контактні дані та ін.

Етикетка для метизів

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA