Мобільне зважування та маркування

Компанія «Восток» пропонує рішення мобільного зважування та маркування товарів на основі товарних мобільних ваг ТВ1-150-20-R і мобільного принтера Zebra QL 420 plus.

Ваги товарні мобільні

Ваги-візок комплектуються чотирма колесами та ручкою, це дозволяє перевозити та зважувати вантаж у будь-якому місці, а також швидко та легко переміщати ваги між робочими місцями. Обладнання призначене для використання у складних промислових умовах.

Zebra QL 420 plus

Бездротовий принтер друку етикеток розроблений спеціально для експлуатації у несприятливих умовах складу або виробництва. Принтер випускається в ударостійкому, гумовому корпусі, який витримує падіння з висоти до 1,5 м і володіє високим класом захисту (IP-54). Принтер оснащений кнопками керування та LCD-дисплеєм для зручної навігації та налаштування. У принтері QL320 використовується система Quick Link, яка передбачає можливість бездротового з'єднання по різних інтерфейсах, зокрема по Bluetooth і Wi-Fi.

Мобільне маркування продукції необхідне для складування, обліку, інвентаризації основних засобів та продукції. Маркувальна етикетка товару містить інформацію про виробника, серії, партії, термін придатності та склад продукції. Даний комплекс дозволяє маркувати вагову продукцію етикетками у широкому діапазоні зважування. Основна перевага та мобільність такого комплексу полягає у тому, що все обладнання не вимагає підключення до електромережі і його можна експлуатувати при температурах від -10°C до +40°C.

Модуль програмного забезпечення (ваговий сервер), встановлений на принтері, дозволяє автоматично отримувати дані про зважування з ваг через бездротовий інтерфейс і формувати етикетки, згідно з заданим шаблоном, для подальшого роздруку на мобільному принтері. Мобільний комплекс маркування забезпечує можливість оптимізувати облік продукції та спрощує процес інвентаризації.

Ми продаємо не товари, а комплексні рішення, засновані на перевагах їх використання, головна мета яких — оптимізація будь-якого бізнесу. Інвестуйте у свій бізнес з розумом, а не просто купуйте обладнання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA