Підключити каси до системи відеоспостереження

Підключити каси до системи відеоспостереження

У наші дні існує декілька способів підключення кас (касових апаратів) до системи відеоспостереження. Проте описувати детально всі ці варіанти ми не будемо. На даний момент співробітники нашої компанії відпрацювали на практиці, перевірили, обкатали та активно впроваджують метод, заснований на використанні системи відеоспостереження «Інтелект». Про нього, мабуть, і розповімо.

Контроль касових операцій, відеоконтроль дій касира — це давно усталена практика, яка застосовується службами безпеки супермаркетів. Але «Інтелект» дозволяє більше: оператор системи відеоконтролю у реальному режимі часу бачить картинку, а також інформацію на чеку, тобто ту, яку пробиває конкретний касир. Такий підхід значно знижує навантаження на співробітників служби безпеки та підвищує ефективність їх роботи. Торговому підприємству (супермаркету) у цілому впровадження комплексного відеоконтролю дозволяє знизити втрати на 15-30%. Для оптимізації системи необхідно чітко визначити — які події повинні потрапляти та, найголовніше — з якою метою. Не завадять відповіді й ще на деякі питання: кому зі співробітників ці дані будуть потрібні, для чого та в якому вигляді. Система «Інтелект» дозволяє автоматизувати обробку подій.

Відеоконтроль дій касира

Підключити каси до системи відеоспостереження можна двома способами: у режимі титрователя — це просто текст з чека, який накладається на відеокартинку, та у режимі бази даних — у цьому випадку можливий вибір подій і їх аналіз. Наприклад, можна вибрати всі ануляції за день або всі зображення, що демонструють продаж якогось конкретного товару.

Права доступу

Права доступу до інформації можна розділити: оператор служби безпеки, керівник служби безпеки та маркетолог. Найцікавіше, що після підключення касових апаратів до системи відеоспостереження починають більш продуктивно працювати маркетологи. Вони теж хочуть отримати доступ до інформації: їм необхідно знати, який товар і як продається, скільки часу це займає. Однією з найважливіших функцій системи «POS-Інтелект» є її здатність «вирізати» з даних чека складові, наприклад, назву товару та його кількість, підсумкову суму та ін. Ці параметри будуть збережені у реляційній базі даних, тому з'являється можливість формувати практично будь-які запити для пошуку по архіву та аналізу. Наприклад, система відеоконтролю касових операцій може швидко видати перелік 10 найбільш продаваних товарів або загальну вартість товарів, проданих за певний проміжок часу. Таким чином, навіть на базі вищеописаного з'являється унікальна можливість аналізу по всім параметрам, які показуються у чеку. Дані приймаються від кожної каси окремо, а по всіх касах — відсилає один торговий сервер.

Вигода від інтеграції систем відеоспостереження та обліку буває настільки високою, що часто набагато дешевше розпрощатися з уже наявним обладнанням і встановити новий робочий комплект, наприклад, у мережі ювелірних магазинів. Ефект від впровадження системи тут був колосальним! Компанія «Восток» спільно з власниками в одному магазині вирішили випробувати цю конфігурацію. Потім у всій мережі власникам довелося замінити все старе обладнання: воно більше не виправдовувало себе. Завдяки новій системі відеоспостереження з підключеними касовими місцями — кожен день і кожну годину дозволяє отримувати власнику максимальний прибуток!

Але підключити каси до системи відеоспостереження — це ще не все! Існують такі місця для витоків як склад приймання та зберігання продукції та цехи перероблення. Крім касових апаратів, до системи відеоспостереження можна підключити ваги, термінали збору даних, системи обліку робочого часу. Такий комплексний підхід до обліку та безпеки дає миттєвий і більш ніж результативний економічний ефект! Видно все - хто, що, де, коли, куди та скільки. І не просто видно, все збережено в архівах і доступно як для служби безпеки, так і для аналітиків!

Надсилайте запити по підключенню касових апаратів до відеоспостереження через форму зворотного зв’язку, по e-mail vostok@pkf.dp.ua або телефоном: 056 720-90-37.

Телефонуйте і надсилайте запити — ми надамо ефективні рішення!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA