Інформаційний кіоск (сенсорний термінал)

Інформаційний кіоск — призначений для надання довідкової інформації.

Технічно це автоматизований програмно-апаратний комплекс, виконаний на базі персонального комп'ютера, POS-терміналу або спеціалізованого пристрою. У залежності від завдань, інформаційний кіоск оснащується сенсорним екраном, сканером штрихових кодів, RFID-міток, сканером магнітних карт.

 

Інформація може виводитися на екран кіоску і (або) додатково друкуватися на принтері. Як правило, інформаційні кіоски розміщуються у вандалостійкому, металевому корпусі. Інформаційні кіоски можуть працювати автономно або підключатися до комп'ютерної мережі підприємства. При автономній роботі оновлення інформації можна виконувати через GSM-канал або через мережу інтернет.

Користуватися довідковими кіосками можуть як покупці, так і продавці. Наприклад, часто у магазинах покупці, вибираючи та вивчаючи товар, роблять «персорт» — продукція повертається на полиці, але не на своє місце, а де зручно. Наступному покупцеві важко зрозуміти вартість товару та знайти цінник цього товару. Вичислити за номером штрихового коду це можливо, але ті, хто з такою ситуацією стикався, знають, який це довгий і «дратівливий» процес. Виходом є інформаційні кіоски зі сканером штрихового коду — досить піднести товар і просканувати штриховий код, на екрані покажеться назва товару, його ціна та короткі характеристики.

Якщо інформаційний кіоск оснащений сенсорним екраном, покупцеві можна запропонувати ознайомитися з повним опис товару та його характеристиками. Сенсорний кіоск може надавати інформацію у перебігу всього робочого дня, його режим роботи може бути цілодобовий та цілорічний.

Використання сенсорного кіоску не потребує від людини спеціальної підготовки або якихось навичок роботи з комп'ютером. Взаємодія інтуїтивно зрозуміла та гранично проста — необхідно або зчитати штриховий код, або вибрати пункти меню за допомогою простого дотику пальця до сенсорного екрана.

Сенсорні кіоски застосовуються як у комерційних організаціях, так і у державних структурах. Наприклад, інформаційні кіоски встановлюються в управліннях Пенсійного фонду України. За допомогою свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування громадяни України можуть отримати доступ до даних, накопичених у системі персоніфікованого обліку. За допомогою пенсійного посвідчення отримати доступ до даних пенсійної справи. Отримати інформацію про графіки приймання керівників та спеціалістів управління, в якому розташований інформаційний кіоск.

Інформаційний кіоск

Єдине вікно — у державних організаціях сенсорний інформаційний кіоск доповнює концепцію «єдиного вікна». Без черг, у зручний час громадяни можуть отримувати необхідну інформацію. Наприклад, графіки приймання керівниками відділів, де знаходиться запит або документ, обробка інформації та запитів може бути автоматизована — при подачі документів роздруковується квитанція зі штриховим кодом, у будь-який зручний час відвідувач може просканувати квитанцію та отримати інформацію — в якому відділі знаходяться його документи та коли планується їх видача.

Інфокіоск і сенсорні термінали давно перестали бути новинкою. Вони встановлюються у магазинах, салонах, офісах різних компаній і організацій. Ними легко користуватися. Інформація завжди доступна і щоб отримати її, досить лише вибрати необхідний розділ у меню терміналу. Дизайн і колір терміналу може бути будь-який, у залежності від вимог і побажань замовника. Можна використовувати серійні моделі або розробити та виготовити інфокіоск під замовлення.

Дана модель сенсорного терміналу оснащена не тільки лазерним принтером, а й чековими термопринтером, сканером штрих-коду, телефонним апаратом.

Корсар 19М — сенсорний інформаційний кіоск з термопринтером.

Корсар 19М

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA