Етикет-пістолет

Етикет-пістолет — це пристрій для ручного маркування товарів та подальшого нанесення етикеток на товар. Він відрізняється простотою та зручністю набору інформації.

Етикет-пістолет

За допомогою етикет-пістолета можна легко нанести цифро-літерну інформацію: дату, ціну, номер партії, код товару, код групи, артикул та ін. Друк здійснюється за допомогою відбитка інформації на етикетках. Етикет-пістолети зібрані у каталозі по виробниках та марках: BLITZ, SWING, Open, Printex, Smart

Етикет-пістолет

Операція маркування з етикет-пістолетом проста: за допомогою бічної ручки вибираються необхідні символи, далі — друкуються та закріплюються на товарі самоклейні етикетки. Деяке ускладнення може викликати заправка етикеткової, або як її ще називають «маркувальної стрічки» у пістолет. Тому слід переконатися, що тип та розмір етикет-стрічки відповідають етикет-пістолету. На думку фахівців нашої компанії, це найбільш поширена проблема.

Етикет-пістолети бувають 1-но, 2-х та 3-х рядкові. Вони розрізняються за кількістю друкованих знаків у рядку: шість, вісім, десять, одинадцять символів.

3-рядковий етикет-пистолет

Окремий різновид — нумератори. Етикет-пістолети «нумератори» можуть працювати у трьох режимах:

  1. режим нумерації — у цьому режимі цифри змінюються послідовно, наприклад: 1000 - 1001 - 1002 та ін.;
  2. режим попарної нумерації  — у цьому режимі цифри змінюються попарно, приклад: 1000-1000 1001-1001 1002-1002 та ін.;
  3. етикет-режим — у цьому режимі нумератор працює як етикет-пістолет (тобто, інформація не змінюється).

Нумератори, на відміну від звичайних етикет-пістолетів, розроблялися з урахуванням більш високих вимог до механічної надійності пістолетів та захищеності друкувального пристрою.

Фарбувальні ролики для етикет-пістолетів

Фарбувальні ролики для етикет-пістолетів

Якщо етикет-пістолет почав блідо друкувати, то необхідно замінити фарбувальний ролик. Фарбувальні ролики є витратним матеріалом для етикет-пістолета. Фарбувальні ролики ще називають «ink-ролик», «інкроллери» або «фарбувальні валики». Зверніть увагу! Для кожної моделі етикет-пістолета використовується свій певний ролик, причому вони не є взаємозамінними. Не намагайтеся «оживити» його за допомогою чорнила та інших фарбувальних рідин. Зазвичай такі експерименти закінчуються купівлею нового етикет-пістолета.

Красящий валик

Фарбувальні валики поставляються у герметичному блістерному упакуванні: розкривайте його безпосередньо перед заміною фарбувального валика.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA