Етикеточний принтер

Етикеточний принтер — принтер для друкування етикеток — принтер етикеток. Залежно від того, що та для чого потрібно маркувати, вибирається або термопринтер або термотрасферний етикеточний принтер. Відмінності цих принтерів полягають у способі друку.

Етикеточний принтер

Термопринтери використовують прямий термодрук, інформація наноситься на самоклейні етикетки, виконані зі спеціального термопапіра шляхом нагрівання друкуючої головки. Термоетикетки чутливі до тепла та сонячних променів, тому призначені вони для товарів з недовгим терміном реалізації: харчові продукти, поштові конверти, маркування вантажоперевезень та ін. З часом, приблизно через шість місяців, такі етикетки втрачають чіткість зображення, що викликає труднощі при прочитуванні з них штрих-кода.

Принтер етикеток

Для термотрансферних принтерів способом друку є термоперенос барвника — термотрансферний друк. В цьому випадку друкувати можна на будь-якій основі: звичайному папері, картоні, поліестері, синтетичному матеріалі, пластику та ін. При друкуванні окрім етикетки використовується також спеціальна термотрансферна стрічка — ріббон (Ribbon). Термотрансферний друк, на відміну від термодруку, забезпечує стійкіше зображення: етикетки з часом не втрачають яскравості, тому їх можна використовувати для маркування товарів з тривалим терміном зберігання.

Принтер друку етикеток

У разі, якщо Вам треба зробити лише декілька штріх-кодових маркувань або надрукувати невелику кількість етикеток, цілком успішно можна використовувати аркушеві самоклейні етикетки та звичайний лазерний принтер або струменевий принтер. При цьому, формування та підтримка штрих-коду виконується програмно. Якщо ж етикетки необхідно друкувати регулярно, то краще всього придбати етикеточний принтер. Зазвичай з його допомогою можна наносити буквено-цифрову та графічну інформацію, логотипи, штрих-коди. Більш від того, якщо Вам необхідно надрукувати багато різних по дизайну етикеток, придбання етикеточного принтери буде дуже вигідним — у друкарні окрім друку необхідно буде заплатити за кожен дизайн етикетки окремо. Наш досвід показує, що навіть при друкуванні великого тиражу однакових етикеток, використання етикеточних принтерів вигідніше у порівнянні з його замовленням у друкарні.

Етикеточний принтер

Компанія «Восток» поставляє етикеточні принтери від провідних світових виробників: Zebra, Datamax, Argox, Godex, TSC.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA