Контрольно-касовий апарат

Контрольно-касовий апарат — це пристрій, що фіксує торгові операції.

Касовий апарат

Контрольно-касовий апарат — завершена сукупність пристроїв або систем (з відносно складною внутрішньою структурою) для виконання якоїсь функції. Під терміном «Контрольно-касовий апарат» розуміють: сукупність механізмів (механічних, електричних, електронних) в єдиному закінченому конструктивному виконанні, що виконують функції контролю та фіксування операцій з продажу товарів та надання послуг.

Контрольно-касові апарати бувають фіскальні (застосовуються у країнах, де діє фіскальне законодавство) та не фіскальні. Фіскальні касові апарати відрізняються від не фіскальних наявністю фіскальної пам'яті — спеціального носія інформації, дані з якого не можна видалити, а також іншими особливостями конструкції, описаними місцевим фіскальним законодавством. У фіскальній пам'яті накопичуються дані про операції, які скоєні за допомогою даного касового апарату.

Касовий апарат

Контрольно-касові апарати використовується при розрахунках за продані товари та виконані послуги.

Касовий апарат

Використання контрольно-касових апаратів регулює Закон України «Про використання контрольно-касових апаратів та товарно-касових книг при розрахунку зі споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» підприємства, установи та організації різних форм власності та громадяни — суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахунок зі споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг за готівку, зобов'язані:

Касовий апарат

Класифікація контрольно-касових апаратів Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у редакції від 1 червня 2000 року № 1776 III касові апарати, зокрема, бувають таких видів:

Фіскальний реєстратор

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA