Пластикова карта

Пластикова карта — під загальною назвою мається на увазі пластикова пластина стандартних розмірів 54x86x0,76 мм, виготовлена зі спеціальної, стійкої до механічних та термічних дій, пластмаси.

Пластикова карта

Пластикові карти розрізняються за типом, технології випуску, призначенням, функціональним та технічним характеристикам. Для нанесення інформації та ламінування використовуються принтери для друку на пластикових картах.

Принтер для печати пластиковых карт Datacard SP35 Plus

У наші дні пластикові картки отримали дуже широке поширення, вони використовуються у багатьох сферах. Найчастіше — це аналоги платіжних засобів. Крім цього, вони служать для ідентифікації їх власника, можуть виконувати функції дисконту, бути методом формування лояльності споживачів, це міні-карти, подарункові сертифікати, безконтактні карти.

Подарункова пластикова карта

Пластикова карта може поєднувати у собі декілька функціональних цілей, наприклад, пропуск використовується для візуальної ідентифікації співробітника, служить карткою доступу (відкриття дверей), а також є засобом розрахунку в їдальні підприємства.

Карта пластикова безконтактна EM Marin

Більшість пластикових карток мають формат (ISO 7810 ID-1)

Призначення пластикових карт: ідентифікаційні картки та паспорти, посвідчення особи та водійські посвідчення, студентський квиток та технічний паспорт автомобіля, соціальна, картка офіцера поліції, для голосування, пропуск та візитка, клубна карта, картка лояльності та дисконтна, подарункові сертифікати, накопичувальні та бонусні карти, платіжні картки (банківські, кредитні, зарплатні, дебетові), телефонні картки, для IP-телефонії, для таксофонного зв'язку, карти зв'язку, SIM-карти, USIM-карти, R-UIM-карти, передоплаті картки для поповнення рахунку та скретч-карти оплати послуг, карти для паркування та електронні квитки, карти із ключами активації.

Технології пластикових карт

Персоналізація пластикових карт

Пластикова карта зі штрих-кодом

Захист пластикових карт від відтворення та підробки: безконтактний чіп з індивідуальним заводським номером, голограма, мікро-шрифт, мікроелементи, оверпринт, гільоширні візерунки, УФ-фарби, ІЧ-фарби, голографічне ламінування, оригінальний підпис власника, друк на спеціальних видах пластику.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA