Open Network Video Interface Forum

Міжнародний форум Open Network Video Interface Forum (ONVIF) заснований компаніями Axis Communications, Bosch Security Systems і Sony у 2008 році з метою розробки та поширення відкритого стандарту для систем мережевого відеоспостереження.

ONVIF — Open Network Video Interface Forum

У даний час число учасників форуму ONVIF перевищило 100 компаній. Першим постачальником систем керування відео з підтримкою стандартів ONVIF стала компанія Milestone, у той час, як найближчі конкуренти, компанії Genetec та iTV, обіцяли його підтримку у наступних версіях своїх продуктів. Російська компанія DSSL включила підтримку ONVIF-камер у програмне забезпечення TRASSIR у середині 2011 року.

 

ONVIF — Open Network Video Interface Forum

Учасники форуму та розробники ONVIF вибрали найбільш готові до стандартизації технології та адаптували їх для IP-відеоспостереження. Зокрема, специфікація ONVIF побудована на сучасних веб-сервісах, описуваних мовою WSDL, протоколах RTP/RTSP, SOAP (XML), стандарті відеостиснення H.264, MPEG-4, MJPEG. Стандарт визначає наступні аспекти взаємодії IP-камери з системами керування або відеозапису (DVR): конфігурація мережевого інтерфейсу; виявлення пристроїв по протоколу WS-Discovery; керування профілями роботи камери; налаштування потокової передачі медіа-даних; обробка подій; керування приводом PTZ; відеоаналітіка; захист (керування доступом, шифрування).

 

ONVIF

Важливою перевагою стандарту ONVIF є хороша підтримка відеоаналітики, що вбудовується у кінцеві IP-пристрої, наприклад, камери та енкодери. Таким чином, пристрої спостереження можуть здійснювати локальне детектування, супровід та розпізнавання об'єктів. Ці оперативні метадані разом з відео та зображеннями будуть передані через IP-мережу по протоколах ONVIF на пульт охорони та в архів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA