Bluetooth

Bluetooth — виробнича специфікація бездротових персональних мереж. Bluetooth забезпечує підключення та обмін інформацією між: персональними комп'ютерами, мобільними телефонами, ноутбуками, а також дозволяє підключати периферійне обладнання: принтери, цифрові фотоапарати, мишки, клавіатури, навушники, гарнітури, сканери штрих-коду, термінали збору даних, чекові принтери. Обмін інформацією відбувається на досить надійній та повсюдно доступній радіочастоті для ближнього зв'язку.

Bluetooth дозволяє цифровим пристроям зв'язуватися та обмінюватися інформацією у радіусі від 10 до 100 метрів один від одного. При цьому, необхідно пам'ятати, що дальність та стійкість зв'язку дуже сильно залежить від перешкод, навіть у різних приміщеннях. Радіозв'язок Bluetooth здійснюється в ISM-діапазоні, який використовується у різних побутових приладах та бездротових мережах.

Bluetooth

Роботи зі створення Bluetooth почав виробник телекомунікаційного обладнання Ericsson у 1994 році як бездротову альтернативу кабелям RS-232.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA