Термотрансферні принтери штрих-кодів

Термотрансферні принтери штрих-кодів — у статті описується принцип роботи принтерів етикеток з використанням технології термотрансферного стрічкового друку. У нашому каталозі товарів та послуг ви можете підібрати та купити термотрансферний принтер штрих-кодів.

Термотрансферний принтер етикеток

Термотрансферні принтери штрих-кодів дозволяють друкувати на етикетці простій або самоклейній, картоні, плівках: поліпропілен, поліетилен, на текстильних стрічках: нейлон, сатин, поліестер. Надрукувати можна будь-яке зображення: текст, штрих-код або графічне зображення.

Термотрансферні принтери друкують методом термотрансферного друку.

Термотрансферний друк здійснюється перенесенням барвника зі спеціальною фарбувальної стрічки — рфббона на матеріал (етикетка, стрічка, бірка, ярлик) при миттєвому точковому нагріванні ріббона термоголовкою у місці зіткнення з матеріалом основи

Термотрансферні принтери штрих-кодів можуть називати — принтерами етикеток.

Принтер етикеток можна укомплектувати різними опціями: змотувач та розмотувач етикеток, верифікатором штрихових кодів, бездротовим інтерфейсом підключення до комп'ютерної мережі, клавіатурою для автономного друку етикеток, відокремлювачем етикеток, обрізувачем (для формування бірок зі стрічкового матеріалу), контролером RFID міток. Необхідно враховувати, що модернізувати принтер можна не всіма опціямі, ці можливості різняться залежно від конкретних моделей та серій принтерів.

Термотрансферний принтер штрих-кодів

Змотувач етикеток призначений для змотування надрукованих етикеток у рулон, коли це не дозволяє робити наявний принтер. Він необхідний для великих обсягів друку. Навіть той принтер, який забезпечений внутрішнім намотувачем етикеток, часто не може впоратися з великими обсягами друку.

Розмотувач етикеток — пристрій для подачі етикеток у принтер. Розмотувач просто необхідний для друку етикеток у великих рулонах. Він запобіжить виходу з ладу принтера через використання занадто важких рулонів.

Термотрансферний принтер штрих-кодів

Намотувач етикеток Godex T10 та зовнішній размотувач (утримувач рулону) етикеток Godex поставляється за окрему плату та у комплекті з принтером етикеток не йде.

Компанія «Восток» поставляє принтери штрих-коду від провідних світових виробників Zebra, Datamax, Toshiba, Argox, Godex, TSC. Ви можете підібрати, порівняти, замовити та купити термотрансферний принтер штрих-кодів у каталозі — «Принтери етикеток». Якщо Вам необхідно додаткова інформація, прочитайте статтю «Принтери штрих-коду» або зверніться до менеджерів нашої компанії для консультації — контакти.

Промисловий термотрансферний принтер етикеток

Зверніть увагу! У термотрансферних принтерах використовуються два типи друкуючих головок: Flat Head — пласка термоголовка та Corner and Near Edge — кутова термоголовка. Для кожного з цих типів термоголовок розроблені свої типи ріббонів (фарбувальних стрічок) — ці ріббони не взаємозамінні! Тому перш ніж купити рвббон, необхідно з'ясувати, який тип термоголовки використовується у принтері.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA