Ломбард — кредитна установа

Ломбард — кредитна установа, яка видає позики (кошти у позику) під заставу рухомого майна. Видача грошових коштів під заставу майна була заснована вперше e XV столітті у Франції лихварями, вихідцями з Ломбардії, звідки q пішло слово «ломбард».

Ломбард

Ломбарди відносяться до фінустанов та мають право надавати одну чи декілька фінансових послуг (п.1 ст. 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» від 12.07.2001 р. № 2664 -III).

Ломбард

Обладнання для ломбарду.

Для того, щоб почав функціонувати ломбард, потрібен базовий комплект обладнання. У такий комплект входять: ваги (ювелірні-лабораторні), набір реактивів та інструментів ювеліра, детектор валют, лічильник банкнот, РРО або фіскальний принтер, ПК, офісний принтер, програма обліку, сейф. Для автоматизації процесу оброблення квитанцій та документів — сканер штрих-коду.

Ваги для ломбарду. Зважування ювелірних та інших виробів з дорогоцінних металів та каменів, а також лому здійснюється за допомогою ваг, спеціально призначених для ломбарду.

Ваги для ломбарду

Такі ваги забезпечують високу точність при зважуванні. Електронні та механічні ваги, гирі, калібрувальні гирі, які застосовуються у ломбарді, повинні щорічно підлягати повірці.

Ломбардні ваги

Програмне забезпечення для ломбардів. На ринку є досить багато програмних продуктів, які вирішують завдання автоматизації обліку у ломбардах. Надпростим, зрозумілим та раціональним є рішення на платформі 1С: Підприємство. Замовник не прив'язується до конкретної компанії або постачальника. При необхідності, знайти фахівця з налаштування та програмування 1С досить просто.

Для автоматизації обліку операцій до 1С підключаються електронні ваги, РРО або чековий принтер. Для повного контролю облікова система інтегрується з відеоспостереженням. Такий повний комплекс заходів з автоматизації забезпечить повний контроль подій та операцій у ломбарді. Система відеоспостереження може проводити запис по руху, а також за подіями: зважування, оформлення квитанції, прибуткових та витратних ордерів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA