Флексодрук

Метод флексодрук — застосовується для друку етикетки на рулонних носіях.

Флексодрук виконується на спеціальному обладнанні та дозволяє друкувати на різних матеріалах: поліетилен, целофан, обгортковий та вощений папір, пергамент, самоклейні матеріали: папір, термопапір, поліпропілен, картон.

Для друку використовуються флексоформи

Для друку використовуються флексоформи. Для кожного кольору необхідно виготовлення окремої флексоформи.

Флексодрук

Вони закріплюються на валах флексомашини.

Флексодрук

Методом флексодруку друкують: наклейки, самоклейні етикетки, етикетки з препринтом, термоетикетки, шаблонні етикетки.

Флексодрук

Величезною перевагою, якою володіє флексодрук, є можливість використання широкого спектра матеріалів: паперу, самоклейного паперу, термопаперу, картону, металізованих матеріалів, фольги, целофану, полімерних плівок. Крім того, ця технологія також забезпечує можливість отримання якісного зображення при високих швидкостях друку. За час друку флексографська машина одночасно друкує, лакує та проводить висікання етикетки. Такий спосіб друку значно зменшує собівартість виробу. Для флексодруку самоклейної етикетки використовуються водні, спиртові або ультрафіолетові фарби.

Мінімальний тираж

Рулонний флексодрук застосовується для виготовлення великих тиражів, мінімальний тираж — не менше 5000 етикеток.

Максимальний тираж

Максимальний, обмежений лише часом виготовлення — сотні тисяч та навіть мільйони відбитків для такого способу друку не представляють складності.

При флексодрукуванні, послідовно за друком етикеток, відбувається формування самої етикетки — робиться це за допомогою висічної пластини, або як її ще можуть називати: «висічка», «вирубний ніж», «штамп».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA