Шаблонна етикетка

Шаблонна етикетка — це етикетка з препринтом для товарів однієї торгової марки, групи товарів. Метод шаблонного друку один з найефективніших та вигідних — етикетки-заготовки друкуються великим тиражем, що забезпечує низьку собівартість заготівлі.

Шаблонна етикетка

Інформація про конкретний товар, опис, характеристики, склад, дату пакування, терміни зберігання, штрих-код та інші необхідні дані друкуються за допомогою принтера етикеток.

Додрукування на препринті

Внаслідок використання однотипних шаблонних етикеток значно зменшується вартість всього тиражу. У результаті, отримуємо значну економію.

  1. Тираж — готується та розраховується відразу на велику партію та весь асортимент продукції.
  2. Флексоформи та ножі — шляхом виготовлення мінімальної кількості флексоформ — це значить, що нема потреби друкувати етикетку для кожної номенклатурної одиниці продукції, відповідно, виготовляти флексоформи під кожен вид товару.
  3. Актуальність — етикетка, призначена для тих товарів, які реалізуються не відразу, ніколи не втрачає своєї актуальності, її завжди можна використовувати для іншого більш ходового товару.
  4. Новинки — етикетка для пробних та експериментальних партій товару дозволить презентувати цей товар у кращому вигляді, не витрачаючи кошти на розробку та виготовлення нової етикетки.

Шаблонна етикетка

Метод шаблонного друку вигідний та використовується як на підприємствах малого та середнього бізнесу, так і на виробничих підприємствах національного та мирового масштабу. Залежно від обсягів друку, використовуються настільні, напівпромислові або промислові принтери етикеток. За допомогою шаблонної етикетки-стікера можна швидко перемаркувати упакування продукції під вимоги конкретної торгової мережі.

Шаблонні етикетки

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA