Мобільний комп`ютер

Мобільні комп'ютери — під цю категорію потрапляє великий асортимент мобільних пристроїв для бізнесу та повсякденного застосування: ручний комп'ютер, бортовий комп'ютер, навігатор, наручний комп'ютер, смартфон, комунікатор, ноутбук, нетбук, захищений ноутбук, термінал збору даних, планшетний ПК.

Мобільні комп`ютери

Мобільний — від латинського Mobilis — рухливий. Здатний до швидкого пересування, переміщення; рухливий. Такий, з яким можна вільно переміщатися.

Комп'ютер — від англ. Computer — електронно-обчислювальна машина. Бортові комп'ютери забезпечують миттєвий доступ до необхідних даних на виїзді, на складі або просто на вулиці.

Промислові мобільні комп'ютери — термінали збору даних. Промислові мобільні комп'ютери дещо відрізняються від звичайних, призначених для «побутового» застосування, мобільних пристроїв. По-перше, це конструктивні особливості: захист корпусу та електроніки, волого та пило непроникність, оснащення зчитувачами штрихових кодів та (або) RFID міток.

Термінал збору даних

Компанія Casio змінює уявлення про промислові пристрої, її термінали збору даних легкі та компактні, вони більше схожі на звичні повсякденні мобільні пристрої для користувачів, при цьому, що дуже важливо — промислові термінали збору даних Casio витримують падіння з 3-х метрової висоти та володіють захистом IP67.

Промисловий мобільний комп`ютер CASIO

Бортовий комп'ютер

Бортовий комп`ютер

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA