FPP (Full Packaged Product)

FPP (Full Packaged Product) — коробкова версія програмних продуктів компанії Майкрософт.

FPP (Full Packaged Product)

Коробкова версія програмного продукту найбільш повно відповідає уявленню про те, як повинно виглядати постачання програми. Покупець отримує всі необхідні компоненти для встановлення й використання програми: ліцензійну угоду, сертифікат справжності, дистрибутив з програмним продуктом. Такий вид постачання не викликає ніяких питань у бухгалтерському, у податковому та матеріальному обліку. Коробкову версію можуть купувати як збирачі систем, так і кінцеві користувачі. Великим «плюсом» цієї версії є те, що її можна встановлювати заново у разі несправності комп'ютера.

FPP (Full Packaged Product)

Особливості використання. На коробкові версії програмних продуктів поширюється обмеження прав на використання продукту. Права регулюються умовами Ліцензійної угоди кінцевого користувача. Деякі коробкові продукти можуть бути технологічно захищені від копіювання. У цьому випадку використання програмного продукту буде обмежено, якщо не буде виконано процедуру активації. Ця процедура виконується через Інтернет або телефоном Центру активації (номер вказаний у додатку до продукту).

Підтвердженням ліцензійних прав користувача є Сертифікат справжності (СОА), наклеєний на коробку.

FPP (Full Packaged Product)

Крім цього, для додаткового підтвердження ліцензійних прав, а також для бухгалтерського обліку ми рекомендуємо зберігати коробку, диски з дистрибутивами й документи, що підтверджують придбання ПЗ.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA