Пластикова карта з магнітною смугою

Пластикова карта з магнітною смугою. На магнітній смузі розташовані три доріжки, на які й проводиться запис інформації. Зазвичай використовується одна доріжка — друга. У деяких випадках, наприклад, при створенні платіжних банківських карт, доводиться залучити всі три доріжки. На магнітну смугу можна записувати виключно латинські літери.

Пластикова карта з магнітною смугою

Для друку на пластикових картках з магнітною смугою використовуються принтери пластикових карт. Крім друку, принтери можуть бути оснащені модулем-кодувальником магнітної смуги (пристрій для запису інформації на магнітній смузі).

Принтер пластикових карт

Магнітна смуга є носієм інформації, що володіє обмеженим обсягом пам'яті. Карти з магнітною смугою розрізняють по напруженості магнітного поля: LoCo (Low Coercitive - нізкокоерцитивні, використовують струм силою у 300 ерстед) та HiCo (High Coercitive — висококоерцитивні, використовують струм силою в 2750 ерстед). Відмінність між описаними підвидами у надійності та довговічності. Карти HiCo значно перевершують аналог з полем LoCo за цими критеріями. Карти з полем HiCo коштують дорожче та використовуються виключно при необхідності захистити інформацію та використовувати її протягом тривалого проміжку часу. Однак у деяких випадках більш рентабельно використання карт з полем LoCo. Як, наприклад, при виготовленні дисконтних карт, які використовуються відносно рідко, та протягом обмеженого проміжку часу. Зовні обидва види смуг відрізняються лише кольором: HiCo має чорний відтінок, а LoCo — коричневий.

Пластикові картки з магнітною смугою

Зчитування інформації проводиться за допомогою спеціального пристрою — картридера. У стандартному варіанті магнітна смуга розташовується у 4 мм від верхнього або нижнього краю карти, та має ширину 12,5 мм (0,5 дюйма).

Зчитувач магнітних карт

На магнітній смузі розташовані три доріжки, на які й проводиться запис інформації. Зазвичай використовується одна доріжка — друга.

У деяких випадках, наприклад, при створенні платіжних банківських карт, доводиться залучити всі три доріжки. На магнітну смугу можна записувати виключно латинські літери, спроба записати кириличні символи викличе помилку.

1 доріжка. Допускається запис цифр та літер, що займають не більше 76 позицій. Дозволені символи QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM1234567890:; = + () - '- (клавіша " ' Е)! @ # ^ & * <> / (Зверніть увагу, що дозволено використовувати лише великі літери). На початку рядка ставиться «%», а у кінці рядка «?» (Означає кінець запису на смугу).

2 доріжка. Допускається запис цифр (1234567890), а також знака «=», що займають не більше 37 позицій. Всі прогалини замінюються на знак «+», а знак «?» означає кінець запису на смугу. Спочатку рядка ставиться знак «;».

3 доріжка. Допускається запис цифр (1234567890), а також знака «=», що займають не більше 104 позицій. Всі прогалини замінюються на знак «+». Як і у попередніх двох випадках на початку та у кінці рядка ставляться знаки: «_» та «?» відповідно.

Задати питання

Що ще почитати по темі

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA