Відеоспостереження

Відеоспостереження — процес, який здійснюється з застосуванням технічних рішень, призначених для візуального контролю за охоронними територіями або територіями які спостерігаються, об'єктами, суб'єктами або предметами. Зазвичай система відеоспостереження складається з камер, пристроїв обробки відеосигналів, відображення відеоінформації, запису та зберігання отриманої відеоінформації.

Відеоспостереження

На сьогодні відеоспостереження не є чимось незвичайним, скоріше навпаки — у багатьох галузях це стандарт. Застосування систем відеоспостереження значно підвищує ефективність виробництва, безпеку та рівень контролю об'єктів.

Відеоспостереження

Компанія «Восток» працює на ринку цифрових засобів безпеки з 2000 року. Ми здійснюємо проектування, монтаж, пуск та налагодження систем відеоспостереження різної складності, починаючи від простих об'єктів — міні-маркетів, автомобільних мийок, котеджів, і до складних комплексних об'єктів — промислових підприємств з віддаленими філіями. Детальна інформація про системи, які пропонуються нами, у  розділі «системи відеоспостереження».

Відеоспостереження

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA