Сляб

Сляби: маркування каменю.

Сляб — від англійського слова Slab — плита, пластина, великий шматок. Цей термін використовується в металургійній промисловості та на каменеобробних підприємствах. Сляб — це плита з мармуру, онікса, сланцю, граніту та інших кам'яних порід. Фактично сляб є «напівфабрикат», призначений для подальшої обробки. Він має попит у кам'яних майстернях, які спеціалізуються на виготовленні оздоблювальних матеріалів.

Сляб

Кам'яні блоки для слябів нарізаються у кар'єрах. Потім вони надходять на виробництво, де розпилюються з використанням спеціалізованого обладнання на плити великих розмірів. Стандартними вважаються вироби, товщина яких не перевищує 2-3 сантиметри. Втім, в деяких випадках, за бажанням клієнта, можуть бути виготовлені пластини з іншими характеристиками.

Каменный блок

Важливо розуміти, що параметри та властивості сляба безпосередньо залежать від того, з якого типу каменю він створений.

Сляби

Найпопулярніші різновиди

Як показує практика, найбільш потрібними є наступні сляби:

Сляб

Сляби знаходять широке застосування у промисловій та виробничій сфері. При зберіганні на кожному виробі повинна бути розміщена спеціальна бірка, яка допомагає організувати облік продукції по штрих-коду. Перевагою даного способу маркування є можливість вибіркової або повної інвентаризації. Наявність такого позначення на кожному виробі дозволяє забезпечити зонне зберігання.

Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії, якщо вам необхідна маркувальна бірка. Фахівці дадуть відповідь на питання, що цікавлять, за телефоном: +38 (056) 720-90-37.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA