Термоетикетка до чекодрукуючих ваг

Термоетикетка до чекодрукуючих ваг — етикетка з термохімічним шаром з розмірами та намотуванням, спеціально призначеними для ваг з термопринтерами для друкування етикеток.

Термоетикетка для ваг з друком може поставлятися як з препринтом, так і чистою.

Термоетикетка до чекодрукуючих ваг біла

Препринт на етикетці може бути стандартний — так звана «сітка» або індивідуальний з дизайном під замовника.

Термоетикетка для ваг з друком «сітка»

Чекодрукуючі ваги, залежно від моделі та версії програмного забезпечення, можуть надрукувати:

 1. назву товару;
 2. додаткову інформацію;
 3. вагу продукту;
 4. вартість;
 5. штриховий код;
 6. номер ваг або партії;
 7. графічний логотип;
 8. склад товару;
 9. вагу тари;
 10. символи валюти;
 11. структуру штрих-кода;
 12. порядковий номер друкованої етикетки;
 13. код групи товару;
 14. склад продукції.

При виборі термоетикеток для ваг з друкуванням чеків слід звертати увагу на лінійні розміри, на намотування, кількість етикеток у рулоні.

Розміри термоетикетки. Вимірюються у міліметрах. На технологічній карті позначаються A — B. У назві етикетки спочатку вказується A — ширина (вона міряється уздовж осі обертання ролика), а потім B — довжина (міряється уздовж напрямку розмотування етикеток) Наприклад — термоетикетка 58х60 мм Кількість етикеток у рулоні або намотування — C. Означає кількість етикеток в одному рулоні. Залежить від довжини етикетки, чим більше довжина етикетки, тим менше намотування. Наприклад — 58х30 (1000), етикетка 58x60 (700).

Тип матеріалу етикеток D. Усі термоетикетки для ваг діляться на дві групи: Термо-ЕКО та Термо-ТОП. Етикетки термо ТОП додатково захищені покриттям та стійкіші до несприятливих умов середовища — сонячного світла, вологості, підвищеної температури, механічним ушкодженням (подряпини, потертості).

Двокольорова етикетка для ваг ТОП

Діаметр рулону (мається на увазі зовнішній діаметр рулону) E. Цей параметр зазвичай у назві етикетки не вказується, але він важливий при підборі рулону термоетикеток для конкретних ваг. Діаметр рулону вимірюється у міліметрах.

Діаметр втулки F, також у назві не позначений. Він вказується у характеристиках, найчастіше вимірюється у міліметрах. Також необхідно враховувати при підборі рулону для чекодрукуючих ваг. Для принтерів етикеток цей параметр зазвичай не дуже важливий, але для ваг його необхідно перевіряти — якщо діаметр буде менше, рулон з етикетками не налізатиме на розмотуючий вал.

Ширина рулону (підкладки) G. Найчастіше вимірюється у міліметрах. Ширина підкладки важлива для забезпечення нормального та якісного друкування, вона як правило на 2-5 мм більше ширини етикетки. Це слід мати на увазі, щоб не зіткнутися з проблемою несумісності витратних матеріалів з принтером. Деякі виробники не витримують ширину підкладки, що призводить до заїдання етикетки у термопринтері.

Термоетикетка для чекодрукуючих ваг

Залежно від конкретної моделі ваг з друком етикеток — різні можливості друку: кількість символів, кількість рядків, графіка, налаштування розташування та розміщення інформації — можуть відрізнятися. Мало того, навіть в одних і тих же вагах можливості та налаштування друку етикеток можуть відрізнятися у залежності від версії програмного забезпечення. При купівлі термоетикетки для ваг необхідно обов'язково звертати на це увагу. Термоетикетка для ваг з друком призначена для маркування продукції з терміном зберігання до трьох-чотирьох місяців. Під впливом сонячного світла, температурних або механічних впливах вона починає темніти, що значно позначається на якості текстової інформації та штрихового коду.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA