ПЗ Microsoft

Компанія «Восток» є офіційним представником корпорації Microsoft.

У нас ви можете придбати ліцензійне програмне забезпечення для малого та середнього бізнесу, державних установ, будівельних організацій, навчальних закладів. Фахівці компанії «Восток» проконсультують по програмах ліцензування та підберуть найбільш вигідний варіант придбання ліцензійного програмного забезпечення.

У нас ви можете придбати

Програми корпоративного ліцензування

Microsoft Open License Program — для організацій, яким необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного чи декількох продуктів Microsoft.

Microsoft Open Value — програма придбання програмного забезпечення у кредит для малого та середнього бізнесу.

Microsoft Enterprise Agreement (EA) та Microsoft Enterprise Agreement Subscription — програми корпоративного ліцензування для організацій з числом комп'ютерів від 250.

Академічні ліцензії

Корпорація Microsoft пропонує багато різноманітних та дуже вигідних варіантів придбання ліцензій: лізинг, кредит, корпоративні ліцензії, легалізація по етапах. Якщо на підприємстві або в організації використовується не ліцензійне програмне забезпечення, будь ласка, не ризикуйте, не зволікайте, насилайте запитання — наші фахівці підберуть найбільш оптимальний для вашої ситуації варіант ліцензування.

Звертайтесь до нас за телефонами (056) 720-90-37; (067) 384-69-83. Надсилайте замовлення електронною поштою vostok@pkf.dp.ua або через форму зворотнього зв'язку.

Пам'ятайте! Робота з не ліцензованим програмним забезпеченням суперечить вимогам законодавства щодо дотримання прав інтелектуальної власності та може привести до кримінальної відповідальності.

Переглянути увесь каталог програмного забезпечення

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA